Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-17, 16:35   #2506
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

no ja sie zgadzam z james

wiadomo sa wyjatki, ale dla mnie dziecko w mlodym wieku to tez male nieporozumienie...jak slysze, ze ktos chce sobie "zrobic" dziecko a nie ma mieszkania, stalej pracy i dochodow to mi sie slabo robi bo to jednak jest nieodpowiedzialne...
wydaje mi sie, ze to jest jednak w duzej mierze kwestia wychowania i tego co widzielismy - u mojego Tzta (jest z malej miejscowosci) normalne jest, ze w wieku 20 lat ma sie dziecko, meza i siedzi sie w domu gotujac obiady a maz zarabia te 1500zl. U mnie w domu zawsze kladolo sie nacisk na wyksztalcenie i niezaleznosc finansowa. Wiadomo, ze jak sie czlowiek uprze to mozna pracowac, uczyc sie i dziecko wychowywac, ale czlowiek jest wtedy wykonczony i nie zawsze mu sie to udaje...
No i patrzmy tez na to, ze teraz ludzie nie chca przyjmowac matek czy tez czesto mezatek (wiadomo ma meza to i dziecko niedlugo) bo tutaj urlop tutaj zwolnienie bo dziecko chore itd to kiedy maja do wyboru osobe wolna- bez dziecka a osobe z dzieckiem czy mezatke to czesto wybiora ta pierwsza nawet jezeli druga ma lepsze kwalifikacje...pare takich przypadkow znam.

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
I ja tak myslalam, do czasu - gdy okazalo sie, ze jestem w ciazy

Na pewno troche tez zalezy od zawodu jaki sie wybralo - ja w tej chwili mam luksus bo mogę pracować z domu będąc z małą, ale prawniczka/lekarka/nauczycielka/i wiele wiele innych nie maja tego luksusu.

Generalnie uwazam, ze dziecko powinno się uroodzić, gdy rodzice są w stanie je utrzymać i pozwolić mu żyć na godnym poziomie.
Widać jednak,że czasami zdarza się zupełnie inaczej, a i tak jest dobrze.

Nie ma reguły.

moja mama jest nauczycielka i nie narzekam- cale wakacje byla z nami bo ojciec calymi dniami ciagle pracowal i pracuje takze przynajmniej jedno z rodzicow bylo
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora