Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-17, 17:39   #2509
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
Ale wiecie co..tak sobie myslę,ze decyzja o macierzyństwie jest jedną z najtrudniejszych i najłatwiejszych w życiu. Bardzo ciężko ja podjąć , bo tak naprawdę nikt nam nie powie co jest po tej drugiej stronie. Nie znamy tych emocji , nie znamy jeszcze siebie jako matki. Nawet nie wiemy jak bardzo możemy się zmienić. Wiadomo jedynie,ze odwrotu już nie ma. Jednak..jak już się dziecko ma..to niezależnie jak by było strasznie trudno, jak byśmy cierpiały i na jakie poświęcenia się zdobyły...to żadna z nas nie powie, że podjęła złą decyzję, czyli jednak powinno być łatwo ją podjąć, bo ze świecą szukać tych co jej żałują... bo to własnie takie dziwne zagadnienie
I znow pieknie to ujelas. Co prawda matka nie jestem (tylko macocha ), ale jakos to wszystko mi tak pasuje...
Ja wiem, ze mi po prostu brakuje odwagi (i wymyslam sobie tysiace powodow), ale pracuje nad tym i mam nadzieje, ze przyjdzie czas, kiedy bede mogla poczuc to samo, co ennkaa

Edytowane przez milka-pilka
Czas edycji: 2011-03-17 o 17:52
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora