Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-17, 17:49   #2510
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

czytam to co piszecie o macierzyństwie, jestem mamą, moja córka była wyczekana i wytęskniona jednym slowem zaplanowana od jakiegoś czasu- ma 5 lat, ja 34. choć na przyjście małej byliśmy przygotowani to powiem tylko tyle ze nie na wszystko da sie przygotować, super jak wszystko jest ok... przed małą pracowałam, ambitnie pięłam sie do góry, po urodzeniu mój świat totalnie sie przewartościował, tak jak Enka napisała szpilki i garniturki wiszą w szafie... pracuje w firmie rodzinnej, w takim wymiarze godzin bym mogła jak najwięcej czasu byc z córką bo ten czas spędzony z nią jest najważniejszy, mój mąż często z tęsknota w głosie mowi ze zazdrości mi tego "naszego" czasu - no ale ktoś musi zarabiać na na przecież
życie zweryfikowało moje ambitne plany o bizneswomen, buntowałam się przez jakiś czas, teraz gdy moja córka mówi że jetem najukochańszą mama na świecie to ja jestem najszczęśliwsza osoba na swiecie...

nie na wszystko człowiek jest przygotowany i nie wszystko da się zaplanować...



Edytowane przez hola ola
Czas edycji: 2011-03-17 o 17:50 Powód: podwójny wydruk
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora