Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-17, 18:07   #2512
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
i mam nadzieje, ze przyjdzie czas, kiedy bede mogla poczuc to samo, co ennkaa
kciuki trzymam

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
gdy moja córka mówi że jetem najukochańszą mama na świecie to ja jestem najszczęśliwsza osoba na swiecie...
hehe..prawda? i weź się teraz człowieku nie ugotuj jak słyszysz cos takiego i nikt mi nie wmówi ,że byłabym szczęściwsza prowadząc prezentacje jakiegoś pierdojektu albo śpiąc na inszej konferencji zamiast ..co ja własnie robię? rysuję mojej córce NAJPIĘKNIEJSZEGO konia na świecie! (tak powiedziała...od siebie dodam,ze nie umiem rysować )

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;25787432]
Podsumowujac, kiedys nie bylo tyle mozliwosci, co teraz. Moim zdaniem.[/QUOTE]
james, z tym się oczywiście zgadzamy mamy wiele możliwości, bez porównania więcej od naszych mam. Ale..z tego względu nie jest nam trudniej ale łatwiej.Już nie wspomnę o prozaicznych ułatwieniach (moja mam całymi dniami prała pieluchy BTW czy ten kto wynalazł pampersy dostał już nobla?) Fakt,że możemy bardziej świadomie planować i odkładać na później macierzyństwo. Ale często te nasze mozliwości zdają nas się ograniczać.
Np często słyszę: Mam tyle możliwości! Mogę awansować! Zrobic drugi kierunek! Przeniosą mnie na roczny kontrakt do USA albo do innego Urugwaju. No i fajnie! Tylko czasem , powtarzam czasem, zapominamy, że mamy również możliwość posiadania dziecka. Tyle, że to jest takie niekompatybilne z innymi możliwościami....

Jak mówię, ja rozumiem kobiety, które podejmują inne decyzje. Tylko przykre jest to, że podejmują takie decyzje nie mające pełnych danych Tak prosto mówiąc, nie wiedzą co tracą. I ja nie mówię o babkach, które odkładają deczyję na parę lat, ale są takie, które ją odkładają wymyslając coraz to bardziej prozaiczne powody. Bo tak wygodniej, bo się nie chce i wolno im i fajnie. Tylko trochę mi ich szkoda. Tak jak szkoda mi osób, które np. nie umieją pływać
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora