Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-19, 17:04   #1042
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez basia296 Pokaż wiadomość
Zawitał kurier z paczką z Sephory i Tołpy. Bransoletka jakaś poplątana, a może nie znam się i tak ma być. Na pewno koty będą zadowolone z nowej zabawki.Wydaje mi się ,że miniatura wody Boss jest używana. Połowy brak. Poza tym jestem nieco rozczarowana musem Rio. Świetnie się wchłania , zapach przyjemny ale pies wie czym to pachnie..... ogórek z arbuzem czy melonem Myślałam, że będzie to coś bardziej rześkiego. Żadnego składu. Żółta kartka dla S.
całkiem ładna ta branzoletka pobaw się to rozplączesz , trochę poplątana
ciekawe czy jak coś mini z serii rio zamówię to ją dostanę

Ładne pudełko Ja z Tołpy chętnie bym przetestowała ten mini szampon i odżywkę , ale narazie muszę zapasy skończyć - one grzecznie czekają na swoją kolej podobno slicznie pachną Ciekawe kiedy znowu darmowa dostawa z tołpy , przekonują mnie ich kosmetyki poza kremami do twarzy Ciekawe czy próbki wrócą ? i co będzie gratisem jak się ta promocja skończy Ogólnie ten 50 ml żel jest bardzo wydajny i cenowo wychodzi mniej więcej to samo w dużych i małych opakowaniach , więc lepiej małe kupować - przynajmniej świeże kosmetyki
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora