Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sonda: jaki szampon spowodowal u ciebie podrażnienie (swędzenie) skóry glowy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-12-09, 23:50   #15
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Sonda: jaki szampon spowodowal u ciebie podrażnienie (swędzenie) skóry glowy

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Wlasnie uzywam teraz szamponu i odzywki aussie z serii cleanse&mend-do wlosow mieszanych czyli tlustych u nasady suchych na koncach-jest ok-ale nie padam z zachwytu.Oceniam ta firme na 3 z plusem w skali 5 stopniowej-wracam do nich czesto.Ja wogole czesto zmieniam szampony i odzywki bo nic mnie nie zachwyca tak w 100%.
A moze problem jest w tym ze myje wlosy zbyt goraco woda-nie moge sie zmusic do uzywania letniej(za zimno)
hmmm no to nic mi nie pozostalo tylko wykonzyc po flaszce i ocenic a co do wody to ja tez myje chyba zbyt ciepla i do tego myje wlosy codziennie
Mialam dzisiaj kupic kosmetyki Naked < chyba bootsowska marka>, nie zawieraja SLS. Ale jakos sie skusilam na Aussie bo mialy miejsze butelki a w niedziele pakuje sie w samolot a nie lubie myc wlosow przypadkowymi szamponami napotkanymi w lazience tesciowej czy mamy
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując