Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Scent Bar II
Wątek: Scent Bar II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-13, 17:31   #2965
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Bardzo ładne buciki Zuziuniu I mają piekne wycięcie na palucha


Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Ja mam jedne na średnim obcasie (z dziurką), takie turkusowe z przewagą zielonego, są przepiękne!!! Uwielbiam taki staromodny "fason".

Ten drugi mam do sprzedania (nówka). Bateria trzyma z 3-4 dni przy normalnym użytkowaniu (smsy, telefony), natomiast gry szybko rozładowują telefon (także nie gram za wiele ) - wtedy wieczorem trzeba już naładować.
Polecam Shine, ja swojego nie oddam. Świetny, kobiecy, ma lusterko, latarkę, kalkulator z masą funkcji (cos, sin itp), dyktafon, mp3, przenośny dysk, dokładaną pamięć, odtwarzanie plików doc i pdf... Wszystko w jednym, dla mnie genialny i bardzo wygodny. Dodatkowo ma jako breloczek czyścik do ekranu - a sam ekran z powłoki, która się nie rysuje

Właśnie odebrałam swoją Ziemię Egipską
E to chyba Shine odpada, bateria....chociaz kto wie, bo ma fajne funkcje i sliczny jest.
I jak sie sprawuje ziemia egipska, nigdy nie miałam tego cudeńka w łapkach.


Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
Zuziuniu, gratuluję zakupów Ja dziś oddawałam spodnie (chciałam tylko reklamować, ale skoro zaproponowali mi od razu zwrot pieniędzy to się nie kłóciłam ), a później kupiłam dwie pary jeansów


P.S. 2 Możliwe że w weekend będę miała w Gdańsku małe nieformalne spotkanie w sprawie pracy
Super że 2 pary.
Nieformalne hihi
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora