Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-05, 08:54   #2734
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVI + przeogromna dawka plotek!

Bry


Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Dziękuję
Musi tak być, bo nawet bazy nie dawałam- dlatego chciałam coś jasnego Leeeenia mam :P
I bez bazy ślicznie
Pjonasia

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość

Jeszcze nie kupiłam, więc jak na razie wymazuję patyczkiem, co nie jest łatwą sprawą
A to wszystko też zależy od lakieru, niektórymi po prostu nie umiem malować
Aaaa jak patyczkiem to i tak dobrze wyglądają
Też tak mam

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no właśnie nie można wpychać ale jak poszkodowany kaszle albo wymiotuje to trzeba przytrzymywać, żeby dalej nie wylatywało.. znając moją zimną krew pewnie bym tam zemdlała
Łojesuuuuuu
Pjonasia

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość

na razie jeszcze nie pękł :P
I oby nie pękł

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
tu w sumie nawet o cenę nie chodzi, ale mam tyle odżywek, że muszę pozużywać choć trochę, a ta ma niemal to samo co Evelinka z tego co po składzie patrzyłam
dziękuję za polecenie
Maliś w porównaniu do evelinek jest różnica, po pierwsze nie wysusza tak skórek i paznokci, po drugie wybiela i odkąd jej używam paznokcie nie są zafarbowane, po trzecie wyglądają zdrowo i są lepiej odżywione- przynajmniej ja mam takie odczucie a i wyrównuje płytkę ( nie wiem czy uzupełnia w jakiś sposób nierówności??) ale płytka jest równa, be zadziorków i złuszczeń. Tego wszystkiego evelinek razem nie daje. Tylko ta cena

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;45443208]
Ahh jak zazdroszczę [/QUOTE]


[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4544413 3]Bry

Ile fajności

Ja nie mogę... mam na skrzydełku nosa jakiś nerw, który od wczoraj wieczorem co chwila mi pulsuje... normalnie to aż widać, coś jak drgająca powieka... Jeżu nie mogę ze sobą... [/QUOTE]

Mi tak powieka lata jak przedawkuje kawę i magnezu za mało

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Piękne dzieciaczki I tak, wdały się w mamusię

Jeeżu mam dokładnie to samo! I jeszcze robią ta z taką delikatnością, że tylko wyobrażam sobie, jak to później wszystko jest podrażnione i napierala, brrr!

Okropieństwo

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
cuda cuda i jak fajnie im razem
Będzie rozdziewiczanie tylko nie wiem kiedy, na razie gapię sie jak sroka w gnat
Dziewczyny dajecie jakąś bazę pod Miss C. ??
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora