Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Uczulenie na hybrydę
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-29, 12:03   #502
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Uczulenie na hybryde

Cytat:
Napisane przez violka_o Pokaż wiadomość
I po co laska pisze, że jest uczulona. Nakręca tylko niepotrzenie dyskusję. Jaki tego cel?Ech....

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------



Harda nie stosuje się zamiast bazy. Pod harda i tak trzeba dać bazę...


Nie rób testów na ręce, na opakowani jest przecież napisane, że zabroniony jest kontakt substancji ze skórą.

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------



Też jestem przekonana, że kontakt ze skórą może spowodować uczulenie. Tylko dziwi mnie, że laski chcą robić sobie testy na skórze przez co jeszcze pogarszają swój stan i jeszcze bardziej narażają skórę na kontakt z alergenem.

Bardzo dużo osób używa harda zamiast bazy kiedy nie przedłuża paznokcia

To w jaki sposób mam sprawdzić czy i które dokładnie produkty mnie uczulają? Bardziej boję się nakładać ich na paznokcie szczerze mówiąc niż na kawałek ręki..

Co do tego, że tylko kontakt ze skórą wywołuje uczulenie - robiąc maniucure na bank nie zalałam skórek a jednak uczulenie wychodzi. Myślę, że opary produktu również mają prawo uczulić. Przecież odzywały się tu dziewczyny, którym wyszło uczulenie robiąc komuś mani w rękawiczkach.
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując