Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pajączki na nogach - jak zapobiegać nowym & jak usunąć już istniejące???
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-06-21, 15:39   #26
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: Pajaczki na nogach ? Ratunkuuuuuuuuu

nie uzywanie depilatora jak ma sie popekane naczynka to dla mnie bzdura. Ja juz od 7 lat mam popekene naczynka ale przy kostce. Jest juz tak duzo kropek ze zlewaja sie w jedna wielka plame.wlasnie moje poczaktki siegaja wstecz z przed 7 laty. Wloncu kupilam sobie moj wymarzony depilator. Kropki te pojawialy sie po dyskotece, gdy dlugo bylam na nogach, po paru dniach samo to wszystko sie wchlonelo. Nie mialam pojecia co to jest, a moja mama tez nie, jedyna jej teoria to plamy starcze. Wkoncu przyszedl czas kiedy te kropki juz sie nie chcialy wchlaniac. Caly czas juz od 6 lat depiluje nogi a dokladnie tylko lydki. Nie mam juz wloskow w okolicy kostek, wiec nie mam jak ich podrazniach. Zreszta to co mialam na poczatku to tez bylo trzy na krzysz , wiec jak je podraznic? Jak ma sie sklonnosc do slabych naczynek to nie trzeba nic robic zeby pekly. Smarowalam sie mascia z apteki i jakos slabo pomagalo w okresie zimowym , a latem wywalalo mnie jeszcze wiecej. Jak przestalam sie regularnie smarowac, naczynka juz sie nie poglebiaja. Od 2 lat mama tekie same kostki. Jedyne co sie nie zatrzymalo i nawet na to masci nie pomagaly to oslabiajaca sie zyla nad kolanem. Robia mie sie ( jak stoje) takie zgrubienia, bomble, jak u ludzi z zylakami, zyla ta robi sie z roku na rok wieksza. Nawet pod lewe kolano juz zachodzi. Za to z prawa noga jest ok tylko mam ze 3 typowe naczynka pekniete na udzie gdzie trzeba sie mocno przygladac zeby to zobaczac. Najgorzej wygladaja kostki i tego sie nie da niczym zakryc. Musialbym chodzic cale lato w spodniach lub dlugich spodnicach , a to jest goraco w tedy, wiec mimo wszystko zakladam krotka spodnice lub spodenki. Jestem jaka jestem i nic tego nie zmieni. Pewnie ze chcialabym miec znow nozki jak dawniej, ale sie nie da. Musze czekac jak zrobia mi sie konkretne zyly i beda operowane. Wiec jak to jest kostek mi depilator nie podraznil zeyb naczynka pekaly tym bardziej nie podraznil mi ud, a mam naczynka. Nie ma co przesadzac ze wszystko podraznia.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując