Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-27, 16:33   #3757
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez inga22 Pokaż wiadomość
Drogie fanki biochemicznych specyfików, pomożecie?

Stosuję od ok. 2 tygodni tonik z PHA i jestem zachwycona! Wągry prawie zniknęły, zmarszczki na czole są w odwrocie, w dodatku nie odczuwam żadnych skutków ubocznych, podrażnień i już wiem, że wciągnę się w wyżeranie skóry kwasami.
Chciałam przy okazji następnego zamówienia kupić kolejny, mocniejszy preparat. I tu właśnie mam problem - przestudiowałam większość wątków dotyczących gotowych kosmetyków z BU i ich recenzje, ale co twarz to opinia, wiem, że każda skóra reaguje inaczej, ale nie byłam w stanie prześledzić, czy np. Wizażanka, którą podrażnił tonik BHA 10% była purpurowa po PHA itd. ani ocenić, jaka jest "skala mocy" poszczególnych preparatów

Jeśli nie mam po PHA żadnych podrażnień, zaczerwienień, wysypu krostek, który preparat polecacie jako następny? Może któraś z Was ma cerę podobną do mojej (prawie 30 , mieszana, bez skłonności do alergii, pierwsze zmarszczki mimiczne na czole) i da znać, co się u niej sprawdziło?
...
ale skoro tonik który masz działa,to po co go zmieniać,czasem nie ma sensu zwiększac stężenia,bo moze tylko podraznić,zamiast pomóc...zresztą w kawasach nie chodzi nawet o samo stężenie tylko o wysokosc ph i rodzaj kwasu...PHA wydaje mi sie optymalnym rozwiązaniem,bo kwasy BHA działają lepiej ale na skóre trądzikową no i moga podrażniac naczynka..zresztą na lato bez wysokiej ochrony przeciwsłonecznej nie ma zupełnie sensu dogłebnie sie złuszczac<prawdopodobiens two fotouczulen i przebarwien>
Moze zainwestuj lepiej w jakies serum pielegnacyjne.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując