Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-30, 14:44   #3761
edelweiss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 358
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Jednakże - chociaż nie miałam poważnego trądziku - to mam naczynka i od m/w dwóch miesięcy jedyny peeling jaki wykonuje to enzymatyczny (i to rzadko, glinki 1-2 razy w tygodniu). I wiecie co? Cera ma się tak samo dobrze jak w okresie intensywnego programu pielęgnacyjnego z peelingami mechanicznymi itd. Fakt, że stosowałam serum z kwasem migałowym a obecnie tonik depigmentacyjny tzn gdzieś tam przy okazji stosuje kwasy a one są super na pory i brudy
Byłam duuużym peelingo-enzymatyczno-sceptykiem sądząc że to nie wiele daje, ale widzę, że np. peeling z owoców tropikalnych działa jak i świetne na rozjaśnienie i zwężenie porów są ekstrakty z truskawki czy ananasa. .
Ja właśnie skuszona opiniami zakupiłam peeling EKO z owoców tropikalnych i niestety nie widzę efektu:/ Też mam cerę naczynkową więc musiałam odstawić peelingi mechaniczne. I bardzo za nimi tęsknie:/
edelweiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując