Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-07, 12:09   #3780
emanuelle2
Raczkowanie
 
Avatar emanuelle2
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: ziemia
Wiadomości: 68
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

[QUOTE=Lui1234;41157798]To juz raczej lipidowy celulicik. Obawiam sie ze gimnastyka i dietka
To napewno pomoze, szczególnie cwiczenia na te partie. Zaoszczedzisz na kosmetykach
Ewentualnie moze dermaroller, zobacz na forum , jest taki watek. Na biochemii urody polecaja czesto dodawanie konserwantu a przy rolce nie daje sie zadej chemii do zabiegu i po zabiegu. Samemu trzeba tworzyć mazidła,a najlepiej zapytać np Pani ze sklepu naturalis, maja tam przepisy własnie dla "rolkowiczow"

Co do naczynek, kupiłam dzis krem i na twarz i na "grubsze" partie ciała pt. Niverosin. Apteczny preparat, typowo na naczynkowe klopoty, na mojej buzce sprawuje sie super dobrze. Polecam. W aptece 15 zł/ za tubkę 50ml. Są tez tabletki. 5 aktywnych składnikow, faktycznie gasi mój wieczorny rumien Poki co


Lui1234dziękuję Ci bardzo-krem na naczynka wyprobujea jeśli chodzi o ten dermaroller to on chyba ma igiełki-tak?i nie pogorszy moich popękanych nacznek na nogach jak zacznę go używać?
I czy ten dermaroller używa się przez cały rok?latem też?i można się potem opalać?chyba nie
ech.....znowu nie udało mi się Cię zacytować;(

Edytowane przez emanuelle2
Czas edycji: 2013-06-07 o 12:12
emanuelle2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując