Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pytania i porady fryzjerskie
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-18, 21:12   #2638
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Czy naprawde moge rozjaśnić farbą włosy farbowane?

Cytat:
Napisane przez Olenka20 Pokaż wiadomość
Do tej pory wydawało mi się, że włosy farbowane rozjaśnię tylko rozjaśniaczem. Ale dzis wyczytałam, że można to stopniowo robic farbą.

Moje włosy całe naturalne pofarbowałam 2-krotnie w ciągu 3 miesięcy farbą L'oreal Preference 5. Chciałabym rozjaśnić do poziomu 7. Naprawde jest szansa? Jeśli tak to jakim kolorem? 7? 8? Wolałabym uniknąć rozjaśniania rozjaśniaczem bo juz tak kiedyś zrobiłam sobie rudą masakrę na głowie (ale schodziłam z poziomu 3)
Będziesz miała dużą różnicę między tymi włosami farbowanymi na poziom 5 a resztą. Nie wiem, po jak wielu farbowaniach miałoby się to niby zrównać, wątpię w to. Kiedyś przerzuciłam się z 7.4 na 8.43. Nawet po wielu farbowaniach pozostał mi delikatny pas - miejsce w którym zmieniłam farbę.
Ja kiedyś schodziłam też w inny sposób - stopniowo kładłam coraz jaśniejsze farby, ale w ten sposób, że np. 2-3 razy jedna, żeby przejście nie było zbyt wyraźne. Starałam się dobierać kolory zbliżone do poprzedniego. Uzyskałam wtedy po prostu takie jakby odwrócone ombre. Włosy u góry miałam jaśniejsze niż na dole, ale nie było nigdzie wyraźnego przejścia między kolorami.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując