Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - TWARZ - Wspólnie dbamy o to co na nią nakładamy ;) ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-07, 11:32   #12
MnemeE
Raczkowanie
 
Avatar MnemeE
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 94
GG do MnemeE Send a message via Skype™ to MnemeE
Dot.: TWARZ - Wspólnie dbamy o to co na nią nakładamy ;) ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
W takim razie muszę go spróbować. A gdzie go kupię?

A co do Biodermy, to też ciągle słyszę ochy i achy na jej temat, ale skoro Bourjois daje radę, to po co płacić więcej?
Savon Noir kupisz w "Mydlarni u Franciszka", nie wiem czy kojarzysz taki sklep, tylko że nieduże opakowanie takiego Savon Noir kosztuje 30zł, a na allegro kupisz 2x większe opakowanie za nie całe 20zł (+10zł przesyłka, to i tak się opłaca bo masz w tej samej cenie 2x tyle). Tylko jeżeli będziesz kupować na allegro to patrz na to żeby było wykonane 100% oliwy z oliwek, bo takie właśnie jest najlepsze, nalpeije żeby miało ECO-CERT. Nie wiem czy się orientujesz, ale Savon Noir to Marokańskie czarne mydło, tak więc też będzie podpisywane na aukcjach, bo można je również stosować jako mydło do twarzy, i do ciała. Ale do ciała trochę mi go szkoda a do twarzy mam mydełko Aleppo. Musisz także pamiętać żeby Savon Noir wydobywać z opakowania suchymi rękami! Nie może mieć ono kontaku z wodą w opakowaniu bo przez wilgoć traci ono swoje swłaściwości i już nie działa tak dobrze, mieszasz je z wodą tylko tuż przed użyciem na dłoniach.

http://allegro.pl/mydlo-czarne-savon...777644842.html
MnemeE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując