Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - technik rachunkowości czy administracji?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-21, 20:18   #4
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: technik rachunkowości czy administracji?

Cytat:
Napisane przez koperek1987 Pokaż wiadomość
Tak, tylko że nie zawsze mamy możliwość robić w życiu to, co wcześniej sobie zaplanowaliśmy. Co więcej nigdy bym nie powiedziała, że nauka jest marnowaniem czasu, tym bardziej, że na obecnym rynku pracy bardzo ciężko znaleźć pracę, zwłaszcza osobie świeżo po studiach. Dlatego moim zdaniem dobrze mieć właśnie plan B, o którym RedLorry wspomniała wyżej, zresztą jest przecież wiele osób studiujących na dwóch różnych kierunkach studiów. Wiadomo - co dwie specjalizacje to nie jedna i horyzont na rynku pracy się poszerza

Co do samego kierunku ja bym wybrała rachunkowość, ale tylko i wyłącznie dlatego, że mnie to interesuje. A co można po tym robić? Pracować w księgowości, biurze rachunkowym itp.
ja tez uwazam, ze to strata czasu bedzie. rozumiem, ze plan B jest wazny, ale! jest bardzo duzo absolwentow po rachunkowosci i administracji, ktorzy maja problem ze znalezieniem pracy w zawodzie, wiec z tytulem technika bedzie jeszcze trudniej. wydaje mi sie, ze duzo lepiej inwestowac w rozwoj w dziedzinie pokrewnej z chemia, zeby bylo wieksze pole manewru... albo inwestowac w jezyk obcy.
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując