Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-10-17, 12:54   #317
Wiolka525
Rozeznanie
 
Avatar Wiolka525
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 753
Dot.: Przyklapnięte włosy ... :(

Cytat:
Napisane przez evamoni Pokaż wiadomość
tez mam cienkie, proste, dlugie i farbowane wlosy, z wiekiem staja sie coraz ciensze...
skrocilam je juz do lopatek, pocieniowalam na koncach, co pomaga przy ukladaniu fryzurki, ale najwazniejsze sa odpowiednie kosmetyki do wlosow i regularnie podcinanie koncowek( przynajmniej raz na 2 miesiace )
Polecam z calego serca profesjonalne kosmetyki do wlosow, jest ich wiele, kazdy ma swojego idola, metoda prob i bledow poznalam swoje idealy.
a jest nia profesjonalna seria sebastian i ghd. Moj ostatni skarb to lotion termoaktywny nadajacy objetosc firmy ghd. Smierdzi niesamowicie, ale mam 2 razy wiecej wlosow, ktore dobrze sie ukladaja.
Zaciekawił mnie ten skarb, o którym wspominasz, czy kosmetyki ghd można nabyć w jakimś sklepie internetowym, jaka jest cena tego lotionu?
Niestety tak jak wszystkie dziewczyny z tego wątku jestem posiadaczką cienkich, delikatnych i zarazem ciężkich włosów. Wciąż poszukuję własnego kwc do pielęgnacji i stylizacji mojej kapryśnej czuprynki.
Wiolka525 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując