Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kupujemy BB Creamy IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-06, 23:11   #2349
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez Mala kroweczka o imieniu Pokaż wiadomość
Krem ma 92% ekstraktu z ślimaka, a żel 74%. Z tego co wyczytałam jest bardziej treściwy, skondensowany że się tak wyrażę, a że potrzebuje czegoś mocno nawilżającego i uspokajającego cerę to napaliłam się na niego .

O tu jest fajne porównanie :
http://fitrina-inamorata.blogspot.co...ll-in-one.html
zdecydowanie bardziej nawilza zel niz krem. Krem jest matujacy i bardziej na dzien. Jesli szukasz nawilzenia to su:m secret programming essence albo esencje hialuronowe.

---------- Dopisano o 00:03 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:59 ----------

Cytat:
Napisane przez brzozka88 Pokaż wiadomość
Hehe pisze gel cream;-) wiec moze vardziej kremisty jak mizon? Chociaz mizon korcii jak nie wiem.kiedys sie naczytalam o multi effect to dopiero byl szal.Evek w ogole widzisz multi na gmarket? jesli tak to w jakiej cenie?
nie mam pojecia o czym mowa z tym multi effect

---------- Dopisano o 00:08 ---------- Poprzedni post napisano o 00:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Mala kroweczka o imieniu Pokaż wiadomość
75 g, nie jest może najtańszy ale może warto dołożyć a nie cieszyć się półśrodkami. To krem ale ma taką konsystencję przez dużą ilość śluzu ślimaczkowego . W ogóle wykupiłabym połowę sklepu mizona, mam ochotę na bebika ślimaczkowego, watermax rich firming gel, peeling z czarnym cukrem, maskę wulkaniczną na wągry, tonik aloesowy...

edit: aaa widzę że mówicie o purebess, a ja tu się wcinam
mnie Mizon rozczarowuje generalnie poza malymi wyjatkami. Peelingi ich wszystkie sa dla mnie do bani, z bb tylko lubie watermaxa chociaz wszystkie ich bb strasznie szybko schodza ze skory. Maska i peeling wulkaniczny to totalna porazka. Seria zwezajaca pory tez mnie rozczarowala.

---------- Dopisano o 00:10 ---------- Poprzedni post napisano o 00:08 ----------

Cytat:
Napisane przez phero_nike Pokaż wiadomość

Dziewczyny kusicie ślimakami Gdyby rozbierał się ten droższy krem Mizona to byłabym chętna na więcej.

Evek, do kiedy jest czas na zastanowienie się odnośnie tych tubek Mizonowych? Ponieważ gdyby była rozbiórka kremu, z żelu bym zrezygnowała (najchętniej kupiłabym oba, ale i tak szaleję z tymi pierwszymi próbkami xD ) Chyba, że dałoby radę rozebrać oba ?
Jezli mialoby sie polaczyc zamowienie z Holika, to musze do 11.08. miec wplaty zeby kliknac wiec czasu jest niewiele. Jezeli bedzie tylko mizona w paczce to nie ma pospiechu.

---------- Dopisano o 00:11 ---------- Poprzedni post napisano o 00:10 ----------

Cytat:
Napisane przez lejla11 Pokaż wiadomość
ponawiam zapytanie Czy zamawiamy peeling do stóp z it's skin? Staram się na bieżąco przeglądać forum, aby nie przegapić zamówienia na peeling

Jestem pierwsza na liście jkaby co :P ok?
no to sie spoznilas, bo peelingi zamowilam pare dni temu... jesli bedzie wiecej chetnych to na koniec miesiaca bedzie chyba jednodniowa promocja w it's skin wiec moge wtedy kliknac.

Edytowane przez evek
Czas edycji: 2012-08-06 o 23:13
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując