Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-31, 20:19   #2452
201703310931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 646
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Aleksandriiia Pokaż wiadomość
Witam. Dołączam z moimi pazurkami. Przeszlam z nimi masakre. Od dziecinstwa obgryzalam. W szkole sredniej przestalam obgryzac paznokcie, ale skorki molestowalam dalej. Przez to wal boczny u mnie nie spelnia swojej funkcji i moge swobodnie pilowac paznokcie do samego wału dolnego. Wiecznie mialam pozadzierane skorki i rany na palcach, bywalo czesto ze obgryzalam do krwi. Do tego dwa paznokcie od kilku lat lamaly mi sie poziomo w polowie. Namietnie to pilowalam bo haczylo o wszystko. Spowodowalo to ze wolny brzeg przesunal mi sie praktycznie do srodka paznokcia na samej gorze i biegl ukosnie do samego dolu (nie wiem czy dobrze wytlimaczylam) od roku w pracy nie uzywam juz tak duzej ilosci srodkow dezynfekcyjnych co troche wplynelo na poprawe stanu moim paznokci i skorek. Kilka miesiecy temu zawzielam sie i razem z odzywka bielendy walczylam o pozbycie sie wiecznego lamania w tym samym miejscu na wyzej wspomnianych paznokciach. Szczesliwie od 3 miesiecy nie zlamaly sie. Wolny brzeg tez zaczal powoli zarastac. Generalnie bylam zadowolona. No i przyszedl taki moment ze moje paznokcie byly fotografowane na sesji i wtedy do mnie dotarlo, ze te dwa paznokcie spilowane pod skosem (smieszne trapezy zwezajace sie ku gorze) wygladaja strasznie, zadziorki dopelnialy efektu (oczywiscie nie wpadlam na pomysl zeby sobie zrobic hybrydy bo to takie nie w moim stylu... ) i od tej pory stwierdzilam ze wiecej nie bede sie wstydzic za swoje paznokcie i zabralam sie za nie. Olejuje od tygodnia. Wlasnie zaczelam druga buteleczke odzywki bielendy. Zaczelam tez malowac paznokcie kryjacym lakierem zeby nie grzebac pod nimi namietnie i sie uszkadzac przyrostu, na ktory bardzo licze bo kazdy moj paznokiec zyje swoim zyciem. Wstawiam zdjecie moicg lapek i zdj feralnych dwoch paznokci (tu nie wygladaja tak strasznie, skos zaczynal sie od samego dolu i nie bylo bialej czesci, spilowane do rozowego) zdj z gorszego okresu nie mam, chyba ze dostane te z sesji chociaz tak manewrowalam reka zeby je ukryc...
Witam raz jeszcze, mam nadzieje ze mnie przyjmiecie
Witamy

Czy mi się wydaje, czy wały paznokciowe masz opuchnięte?

Myśl, aby je malować jest dobra, dzięki temu powstaje tunel, więc paznokcie lepiej przyrastają, a poza tym-jak sama wspomniałaś, nie kusi, aby grzebać. Ja 1,5 tygodnia noszę hybrydę(przydałoby się zdjąć, bo odrost straszy) i dzięki temu w ogóle nie grzebię pod płytką

Powodzenia w walce o piękne paznokcie
201703310931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując