Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wymarzony pierścionek cz. XXV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-30, 10:55   #22
mademoiselle betti
Wtajemniczenie
 
Avatar mademoiselle betti
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Misku moje drzwi w cenie 200 zł to już wzmocnione. Normalnie 130 zł. Zamki magnetyczne to magnesy po prostu. Nie trzeba używać klamki żeby zamknąć. 50 zł dopłaty do tego wynalazku. Klamki też wybrałam najtańsze za 40 zł.

Betti a ty masz na biało cały dom pomalowany.?

Cześć Biia. Dawno cie nie było.
Niestety nie ale pomalutku sie to zmienia, znaczy Tz zaluje, ze uparl sie na kolory na gorze i po kolei robi malowanie, najbardziej mi zalezy na klatce schodowej, ale to najgrubszy temat do malowania i z rok jeszcze poczeka

Jedynie z salonu jestem zadowolona w 100%, bo pozwalalam mu kolory wybierac tam gdzie nikt nie wchodzi, jest bezowy z bialymi dodatkami, teraz chce wprowadzic do niego kilka czarnych rzeczy: lampe, swiecznik, grafike w czarnej ramie wszystko upatrzone tylko nie ma kiedy jechac kupic

I z pokoju Ewy jestem zadowolona - rozowo szary z bialymi meblami, uwielbiam go


Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Cześć w nowym wątku

Betti, ale masz kawał dzieciaka, Hanka ma 14 mcy i waży z 8,5 kg :

Jodie, co Ty prasowałaś przez 9 godzin?

My stoimy przed remontem też, nic nie zostanie tak, jak jest Już się tego boję. I zdecydowanie idziemy w kolory jasne, delikatne i stonowane... teraz mamy w domu okropną pstrokaciznę, która mnie wkurza.

Aaaa Hania, spóźnione życzenia urodzinowe! 100 lat!!!
Hehe, no duza sie juz urodzila i duza zostala, choc powiem Wam, ze wiekszosc tych lipcowych dzieci w takim tempie rosnie

Wszyscy sie remontuja, super!!!
__________________
"...Nie warto uciekać przed nieuniknionym,
gdyż wcześniej czy później trafia się w miejsce gdzie
nieuniknione przybyło i czeka..."




Highway to Hell
mademoiselle betti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując