Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sudocrem, czy Alantan na odnawiające się pryszcze :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-14, 08:21   #2
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Sudocrem, czy Alantan na odnawiające się pryszcze :)

Cytat:
Napisane przez MagicDreams Pokaż wiadomość
Cześć

Mam dylemat. Cierpię z powodu odnawiających się pryszczy... Potrafią wyjść 4 razy w tym samym miejscu. Rano wycisnę, wieczorem na nowo mam ropę.

Podobno krem Alantan Plus jest antyrecydywistą w tej dziedzinie i dodatkowo rozjaśnia przebarwienia.

Czytałem także, że Sudocrem nieźle sobie z tym radzi...

Po polecacie? Proszę o poradę, ponieważ jutro z rana lecę do apteki


P.S
Dzisiaj odkaziłem perfumem i posmarowałem Tormentiolem... Może pomoże...

NIe wiem gdzie wyczytałeś takie rewelacyjne bzdury, ale Alantan nie jest na pryszcze tylko na wszelkiego rodzaju podrażnienia. Poza tym bardzo dobrze nawilża. Sudocrem także jest na podrażnienia, może jednak delikatnie wysuszyć pryszcze. Żaden z tych kremów nie zlikwiduje Ci przebarwień!

Poza tym z trądzikiem idzie się do lekarza, bo to CHOROBA. Nie kupuj nic na własną rękę i poczytaj sobie o tym jak należy pielęgnować problematyczną cerę. Takie najważniejsze zasady to:
- nie wyciskać
- nie smarować żadnym perfumem ani niczym z alkoholem
- jak masz zmiany ropne to peeling jedynie enzymatyczny
- mycie twarzy czymś delikatnym, np. emulsją albo pianką oczyszczającą
- z daleka od drogeryjnych kosmetyków, które pomagają tylko chwilowo (Garnier, L'Oreal, Under20 i inne)
- twarz z trądzikiem także potrzebuje nawilżenia! To bardzo ważne

Inne cenne wskazówki znajdziesz przeglądając forum - jest mnóstwo wątków o trądziku. Jest wątek polecanych dermatologów, wątek o domowych sposobach leczenia (maseczki, okłady, herbatki, zioła i inne), wątki o pielęgnacji, o konkretnych lekach, kosmetykach... Wizaż to kopalnia wiedzy na temat zwalczania pryszczy
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując