Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Essence cz. IV
Wątek: Essence cz. IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-28, 17:49   #3137
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Essence cz. IV

Tak jak obiecałam - dzisiaj taka mini recenzja kilku rzeczy,które ostatnio nabyłam. Kolorowy tusz do rzęs ( kolor turkusowy) - bardzo ładnie wydłużył i pogrubił moja rzęsy,trzyma się cały dzień,nie osypuję się i ma bardzo ładny kolorek.Druga rzecz to żółta kredka do oczu -kajal pencil. Kredki używałam mało ale mogę już coś o niej powiedzieć - dosyć twarda,bardzo ładny cytrynowy kolor,trzyma się na oku cały dzień,nie rozmazuję się ani nie ściera. Kolejna rzecz to róż do policzków. Z niego jestem najbardziej zadowolona .Prześliczny jaskrawy kolor,niewiele go trzeba aby podkreślić policzki i nadać im ładny odcień. Trzyma się cały dzień,nie ściera się. Ostatnia rzecz to lakier do paznokci -żółty lakier do paznokci z serii colour & go. Bardzo wygodny pędzelek,ładnie pokrył paznokcie(nałożyłam 2 warstwy). Jest to taki kurczaczkowy kolor,który naprawdę bardzo efektownie wygląda na paznokciach. Niestety nie mogę powiedzieć nic o jego trwałości bo dopiero wczoraj pomalowałam nim paznokcie. Mam nadzieję,że moja krótka recenzja przyda się wam
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora