Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-04, 21:47   #2102
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Kinaa1 Pokaż wiadomość
ten płyn nie pomógł mi na nic - ja się nim rozczarowałam
Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Bo ja wiem czy płyn rozmarynowy wzmacnia skręt wlosa hmmm... mam i używam od ok 4 miesiecy. Wydaje mi się, ze wlosy troche szybciej rosną ale nie jestem tego w 100%. Napewno dluzej zachowują kolor tz. farba tak szybko sie nie wyplukuje ALE okropnie obciąża moje włosy. Wg. opisu miał ragulowac przetluszczanie włosów a po użyciu musze myc codziennie wlosy, bardzo szybko traca świeżość i sa takie oklapnięte :/ Do tego włosy są dośc szorstkie. Cos nie podpasował moim wloskom, dyskwalifikuje go glównie za wzmaganie przetluszczania. Zuzyje do ko nca butelkę i nie kupię ponownie
Cytat:
Napisane przez Kinaa1 Pokaż wiadomość
zgadzam się z tym co napisala Susanna - nie pomógł na nic, a jeszcze używanie irytowalo mnie - włosy były szorskie. tez juz nie kupie.
Szorstkie byly po zastosowaniu?czy po umyciu takze?


Dziekuje za opinie
Wg opisu BU przy wlosach kreconych plyn wzmacnia skret dlatego o nim pomyslalam no i przy okazji po ostatnich farbowaniach przyda sie dodatkowy wzmacniacz do wlosow
Jezeli jeszcze wspomaga zachowanie koloru to tez na plus dla mnie-wlosy i tak myje codziennie wiec problem z przetluszczeniem nie przesszkadza.


Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Ja zamierzam używać na lato jako mgiełki, sądzę, że niedługo złożę zamówienie, więc mogę Ci dać znać jak się sprawuje


Próbowała może któraś z Was ukręcić serum na końcówki?
Myślałam nad:
mleczko jedwabne do włosów (jedwab, ceramidy, kompleks lip., keratyna) + żel hialuronowy z alantoiną i pantenolem + masło jajoba + hydrolat rozmarynowy.
Oczywiście wszystko w różnych proporcjach.
Bede czekac na relacje a pewnie w miedzyczasie zrobie zamowienie bo chce uzupelnic zapasy wiec podziele sie takze swoimi spostrzezeniami
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora