Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-05, 10:53   #2107
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Ja zamierzam używać na lato jako mgiełki, sądzę, że niedługo złożę zamówienie, więc mogę Ci dać znać jak się sprawuje


Próbowała może któraś z Was ukręcić serum na końcówki?
Myślałam nad:
mleczko jedwabne do włosów (jedwab, ceramidy, kompleks lip., keratyna) + żel hialuronowy z alantoiną i pantenolem + masło jojoba + hydrolat rozmarynowy.
Oczywiście wszystko w różnych proporcjach.
Ale to takie po myciu miałoby być? bo jak tak to mi się wydaje że średnio zadziała, możliwe że Ci przetłuści końce... jeśli chcesz robić serum to ja bym raczej się zainteresowała kompleksem silikonowym z mazideł

Jeszcze ktoś się pytał o olej kokosowy z BU - powiem szczerze że mają strrasznie drogo kokos można dostać w sklepach ze zdrową żywnością lub w Bomi za ok.13 zł/200 ml, a na bu jest 8 zl/50 ml...

Cytat:
Napisane przez Arrasando Pokaż wiadomość
ja mam pytanie co do olejków z BU chce stosować na noc jojobe na całą twarz i miejscowo tzn na strefe T np olejek tamanu albo jakiś inny 'anty trądzikowy' (aktualnie używam punktowo herbaciany, ale chciałam wypróbować inne ) i moje pytanie czy mogę stosować te 2 olejki razem? mysle, że nie powinny 'sobie przeszkadzać' ...
Nie powinny

A ja proszę o opinie na temat Flavo C 15%, znalazłam niewiele w wątku, a poza tym teraz chyba jest jakaś nowa wersja
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora