Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-07, 18:01   #1727
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
A moze sprobowalabyc czegos z garniera? Moze jak ja mieszanka nutrissow 89 i 91 tyle ze bez rozcienczania wody zeby nie przyciemnic?
Z Garniera pamietam ze jakies probowalam kiedys ale tez na pasemku i wyszly juz calkiem zrudziałe;/ takze nie mam milych wspomnien. ale to bylo dawno wiec moze cos nowego juz sie pojawilo.. na mieszanki takie to raczej troche sie obawiam, bo i tak musia;labym najpierw na pasemku sprobowac, bo jak mi na rudo chwyci to pozniej cala glowa;/ i kasa wydana na 2 farby;/

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
To musiała kłaść Ci farbkę, bo toner ma numery 8A i 10A, 9 nie ma
Ja też nad olejkiem myślałam, właśnie nad Vatiką i nad Parachute i w końcu muszę sobie zamówić. Może na tą Vatike się zdecyduję

A próbowałaś z podkładem tak jak my 'ciemnowłose' robimy? Czy nie chcesz dwóch farb nakładać? Bo później po podkładzie możesz sobie dać farbkę jaką chcesz i ładnie powinno być

EDIT
Sorki nie doczytałam do końca - nie chcesz podkładu. Ale szczerze, to wydaje mi się, że rozjaśniacz bardziej Ci zniszczy niż podkład, bo podkład dajesz na zdrowe włoski tylko, a balejaż leci po całości..
Ja teraz miałam kłądziony rozjaśniacz z wodą 9 na odrost i szkód nie widze Trzymałam tylko 25 minut no i do żółtka rozjaśniło
no co Ty>? farbe? kurcze ale to tylko na 20min, mialam na glowe nalozone.. hmm a moze to z palety Goldwella? wiem ze w tym salonie pracuja wlasnie na Goldwellu i Matrixie. Hm.. dziwne bo babka mi mowila ze to toner..
Ja nie chcce wlasnie z podkladem.. za duzo roboty, poza tym mi zniszczy mocno tak czuje, bo ja mam slabe wlosy..;/ No i nie ma mi kto nakladac tych farb.. do fryzjerki bym musiala leciec i tak..
a balejaz mi fryzjerka robi tylko na odrostach, nie przeciaga na calosc. Takze mam pasemka rozjasniaczem robione ale tylko na odroscie, bo reszta wlosow jest rozjasniona juz od wczesniejszych zabiegow..
Ja juz nie wiem co robic z tymi kudłami;/

Bunny- dziękuję za info odnosnie mojego koloru wyjsciowego. mowisz ze to 6, dobrze wiedziec Mysia strwierdzila ze mam poziom 7 ale chyba niestety nie jest to prawdopodobne bo jak narazie to mi wszystkie drogeryjne farby na rudo łapią odrost;/

dziewczyny, która z Was farbowała ostatnio samym Syossem na odrost?? i pamietam ze ladnie wyszlo. Prosze o odzew
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo

Edytowane przez kochaneczka
Czas edycji: 2010-10-07 o 18:05
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora