Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-11, 12:18   #1991
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
Yatamannko
a moglabys pokazac swoje wloski? Bo Was tutaj tyle jest ze ja sie gubie a odrost mi osobiscie sie podoba(wiem ze dziwna jestem heh) ale dlatego ze wtedy moje brwi(a sa dosc ciemne) ladnie z tym odrostem sie komponuja i to naturalniej wyglada. Mozesz pwiedziec jaki masz kolor swoich naturalnych wlosow? ja poziom5-6. I jaka metoda farbujesz? podklad i farba?
Heh a ja mam wlasnie cieply odrost teraz-rudo-zloty i to mi sie nie podoba;/ ale pracuje nad tym:P
Dobrze, że odrost Ci się podoba a włoski możesz potraktować szamponetką też uważam, że to dobry pomysł. Mój naturalny kolor to jak powiedziała bunny to średni blond, ale jaki to poziom to nie wiem bo tego jeszcze mi nie powiedziano a sama średnio się znam Początkowo miałam robione balejaże bo schodziłam z czarnego, potem był wellaton 12/1 wyszło kurczaczkowe żółtko, potem farbowałam XXL 00A wyszło śnieżnobiało, za jasno jak dla mnie dlatego z niej zrezygnowałam i teraz ostatnio miałam robić podkład skandynawskim plus na to n&e. Ale skandynawski ładnie wyszedł bez żółci czy rudości jedynie z tyłu troche (bo farbowanie powinno się zaczynać z tyłu głowy, potem boki i na końcu przód - ja zrobiłam na odwrót i dlatego tak wyszło) więc położyłam na tył to n&e, ale nie pomogło, a z reszty włosów spłukało się chyba już po 3 myciu, więc to było bez sensu. Teraz planowałam zrobić stockholm, ale mam już spory odrost, a jeszcze zamierzam odczekać i boję się, że stockholmm sobie nie poradzi i będę miała duży brzydki odrost... więc chyba zrobię jeszcze raz ten skandynawski bo i tak mi pudełko zostało i będę się zastanawiać dalej co z tym fantem zrobić.

A włoski mam milutkie mięciutkie i to bez silikonów, więc jestem z siebie dumna Oto zdjątka.
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora