Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-31, 19:39   #2980
little witch
Raczkowanie
 
Avatar little witch
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: prawie jak skąd klikasz... Warszawa. :)
Wiadomości: 305
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;27227679]u mnie też upał ;/ ludzie się porozbierali, do szkoły poprzychodzili jak na plażę: spodenki, sukienki, spódniczki.... chociaż nie wykluczam, że jakbym miała fajne nogi to bym ich nie wystawiła chociaż nie byłby to taki styl.. plażowy a i chętnie też poleżałabym albo poszła spać, ale jeszcze ten tydz i następny sama nauki :/ aale za to kupiłam sobie nowy cień [/QUOTE]

chochliku! ja ci zabraniam tak mowić o sobie! masz 16 lat, czyli bez zmarchów, celulitów bóg wie jakich i obwisłych kolan jak stare baby, to jest czas na noszenie krótkich spodenek i sukienek! nie deprecjonuj się w taki spoósb, nie mów tak o sobie. choćbys miała jak nagorsze kompleksy to nie mów tak publicznie, nikomu. my wiemy ze jesteś urocza dziewczyną i to tylko kompleksy gadają, ale jak to przeczyt aktoś obcy to pomyśli sobie.. "no, faktycznie, pewnie zdeformowana czy jaka..." a to nieprawda przecież.
gadam tak bo sama kiedyś tak się o sobie wypowiadałam, niby mimochodem wtrącając ze "jakbym miała jakieś ludzkie włosy" albo "jakbym nie miała takiej dupy", albo "jakbym miała ładne usta"... nie mów tak, robisz sobie krzywdę, a przecież to nieprawda.
__________________
potrzebuję cię, ponieważ cię kocham, a nie kocham cię, ponieważ cię potrzebuję.

"You know that saying, all you need is love? well, oxygen is even more important" Gregory House.

wypatruję wielbłądów.
little witch jest offline Zgłoś do moderatora