Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-22, 20:22   #1663
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
spaliłabym takiego złodzieja prochów

to najwazniejsze
Anula nie chce nic mowic, ale wykrakalas Wczoraj moj flat z Lucy minerals zakonczyl swoj zywot w paszczy mojego psa
Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
I jak się sprawdza? Już testowałaś?
Aaaaa zapomniałam się Wam pochwalić. Skusiłam się na promocję Douglasa i kupiłam korektor dr Hauschka.
Na razie mam mieszane uczucia. Po pierwsze- strasznie go mało
Tak jako, ze ostal mi sie jako jedyny to w nim moja ostatnia nadzieja
Pedzel jest niesamowicie miekki i delikatny.Chyba najdelikatniejszy z pedzli ET a mam prawie wszystkie Dobrze rozprowadza podkal LL nie robi plam. Musze pouzywac dluzej, zeby wystawic mu rzetelna opinie
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
czyli, krótko mówiąc, a raczej pisząc, oczekujesz, żeby ten krem leczył trądzik, a przynajmniej nie zapychał (pierwszy problem: komedogenność to sprawa bardzo indywidualna i bez testów się nie obędzie), nie podrażniał (a co cię podrażnia? często składniki aktywne mogą powodować podrażnienia, ale bez nich z kolei krem niewiele może zdziałać), wzmacniał naczynka (od tego są różne ekstrakty i witaminki, które oczywiście mogą podrażniać), nawilżał (dodatek kwasu hialuronowego może?), był naturalny (w sensie certyfikowany? czy chodzi ci o brak syntetycznych składników, konserwantów itp.?), do tego hipoalergiczny (musiałabyś celować w kosmetyki bez dodatków olejków eterycznych i wielu innych "roślinek") i żeby miał fotostabilny filtr (mineralny? bo skoro chcesz naturę...). nooooo... też taki krem bym chciała
boskie to bylo

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Z urlopu wróciłam tydzień temu więc już troche odpoczełam

Proszę o adres na pw , jutro po pracy bedę na poczcie to od razu wyślę bronzer do Ciebie .
wyslalam, dziekuje
Do mojego urlopu jeszcze 5 tyg
Wczoraj zostalam mile zaskoczona przez moich znajomych i dostalam oto taki maly podarunek oczywiscie nie omieszkalam juz go przetestowac bo nic z Sanoflore jeszcze nie mialam. Maslo do ciala zapowiada sie bardzo dobrze, pieknie pachnie miodem i dobrze nawilza. Jest bardzo tresciwe wiec bedzie sie nadawac do skory suchej
A to malutkie cos to odzywczy balsam do ust. Nie testowalam jeszcze bo mam 1001 pomadek pootwieranych
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0661.jpg (118,8 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0662.jpg (127,6 KB, 41 załadowań)

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2012-07-22 o 20:23
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora