Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-30, 09:37   #1181
chlorek
Raczkowanie
 
Avatar chlorek
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 31
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Witajcie! Bardzo długo nie było mnie tu na forum, ale wrócilam aby podzielic się z Wami moimi osobistymi efektami związanymi z zażywaniem Izoteku

Na początek dodam, że mój trądzik należał do tych mniej zaawansowanych- grudki, zaskórniki, ale nie mniej uporczywych, gdyz zmagałam się z nim , hmmm łącznie z 12 lat (!)

Dokładnie 21.10.2012 wzięłam moją ostatnia tabletkę Izoteku.
Zjedzona dawka, o ile dobrze wyliczyłysmy z moja pania dr, to 136 mg/kg masy ciała.
Jak przebiegało odstawienie? W jakis miesiąc po odstawieniu zaczęło wracać przetłuszczenie się skóry, włosów itd, ale! teraz i tak jest dużo mniejsze niz przed kuracją co bardzo mi odpowiada- kiedys zaczynałam się świecic po 1 h ;] a teraz moja twarz potrzebuje na to, hmm 4? 5?
Równiez od dnia zakończenia kuracji aż do dziś ( nie zapeszając) nie wyskoczył mi ani jeden pryszcz! może raz czy dwa jakaś pojedyńcza mini grudka na czole lub w okolicach skroni, ale to tylko i zazwyczaj na drgi dzien znika nadal biore tabletki antykoncepcyjne- ale to juz czysta antykoncepcja. mozliwe, że maja one jakis wpływa na stan mojej skóry, ale wątpie, że aż taki, żeby uchronic mnie od pryszczy( wczesniej nigdy tak nie działałay), dlatego śmie twierdzic, że moja cera to zasługa izoteku

co do pielegnacji skóry to, to po ok. 2 tyg. od odstawienia leku wróciłam do mojego ulubionego zestawy, czyli krem effacalar duo i żel do mycia twarzy tez własnie z la roche polecam!

póki co jestem bardzo zadowolona i Wam zyczę również takich efektów jak moje
chlorek jest offline Zgłoś do moderatora