Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-01, 06:55   #1920
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Nie pomyślałabym, w ogóle nie wygląda grubo.
Bo i warstwy cieniutkie
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
hmmmm chyba by mi nie leżał.. ale z drugiej strony jak nie jest tak pomarańczowy jak wyszedł..
Mój mega mega od nich to Thistlr Do Nicelu. Przejżałam wszystkie neony co mam i ten jest super! (zapas wzięlam jak na minti zakupy robiłam)
Aż tak nie jest, ale jednak pomarańczowości nie można mu odmówić, bo to połączenie pomarańczy i różu (w proporcjach 70-30, na moje oko )
Faktycznie świetny!
Mgiełko wysyłałaś mi może jakieś pw?
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Bry

Boszzz czy Wy też macie tak mocno przesuszoną skórę na dłoniach No masakra jakaś, w życiu takiej Sahary na dłoniach nie miałam

U Ciebie fajnie u mnie go nie widzę
Oooooooo na tej fotce u Anuli fajnieee
Dobry!

Na dłoniach nie, bo kremuję ze dwa razy dziennie minimum, ale łydki to moja zmora i tragedia Też kremuję, ale pod paru godzinach jest to samo :/


Anula go lepiej złapała
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
pikny
niech mi jakaś dobra duszyczka powie, czy go potrzebuję mając FFF, Sun i planując zakup RAT?


KLIK słocze II zestawu z kolekcji warszawskiej przyznaję, że ładne są, ale chyba nie na tyle, żebym się dziko rzuciła, żeby je zamówić.

Jeśli chodzi o RaT (przyleciały razem w paczce ) to dwa zupełnie różne lakiery, nie ma nawet co porównywać. A do pozostałych niech go porówna Anula, bo ma wszystkie Inaczej się chyba nie da

Czerwone holo i piaskowe holo będą moje Ale bez paniki, czekam na jakąś promo
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Mam zapowiadane dłuuuugie paznokcie

CC Warhol + wzorek z MoYou London. Zdjęcia jak zwykle podlinkowane do bloga.
Tutaj też nie wydają mi się długie To znaczy widzę, że są długie, ale nie za długie, kształt przede wszystkim boski Pokłony biję przed absolutnie równiusieńkim odbiciem Całość świetna!
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora