Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-29, 11:02   #4290
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5653128 3]No coś Ty, a co Twój narzeczony winny, że już nie chcesz z nim ślubu ?
Miej je wiesz gdzie. Serio - jestem doświadczona w bojach ze świrniętą teściową - kiedyś się spalałam przez jej wszystkie jazdy, kłótnie, cyrki jakie odstawiała - przeżywałam to wszystko jak mrówka wojnę. Źle się to też odbiło na moim związku, nie chciałam wchodzić do takiej rodziny. Ale wiesz co ? Doszłam do wniosku, że to ona ma problem, bo swoimi zachowaniem zniechęca do siebie własnego syna, że to ona kręci bat swój tyłek. I skoro jej to wisi, to ja się tym bardziej nie będę przejmować relacjami z nią. Olałam. Olałam sikiem prostym. Teraz w jej towarzystwie jestem milczącym mistrzem Zen Mi to lotto.
Jestem szczęśliwsza. Uwierz mi - nie warto się gryźć takimi ludźmi. Nie zrozumiesz ich, dobrych relacji nie zbudujesz. Pozostaje się z tym pogodzić i jak najrzadziej widywać z nimi. Skoro nie potrafią decnić Twojego i ich brata wysiłku - to niech sobie radzą same
Podejdź do tego w ten sposób i nie denerwuj się [/QUOTE]

Moja mama tak robiła ale ja tak nie potrafię.. są sprawy że czasami musze swoje powiedzieć..
A moja mama to przestała jeździć i juz.. teraz była kilka razy i jak sie nasluchala to aż żal..

"Trudne życie synowej" jest taka książka. Polecam. Ze łzami w oczach czytałam niektóre fragmenty





[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5653194 8]Znowu jakiegoś boxa wypychają na rynek. Myślałam, że już jest dostatecznie dużo tego tałatajstwa.

Najlepszy jest boxik z Sephory, nic go nie pobije Szkoda, że tak rzadko się pokazuje, ale jak wyczekany, to bardziej kochany [/QUOTE]


jakiego? Ja to juz nawet nie wiem jakie są obecnie




Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ostatnio ciotka TŻ powiedziała, że chyba zwariował, że wziął fotografa za 2500zł... Że trzeba było wynająć amatora, albo telefonem robić zdjęcia.................. ......................... ......................... ..
No i kazała odmówić fotografa

I w lokalu, gdzie mamy wesele, jedzenie ze stołu nie jest wydawane (bo leżało to tyle godzin na stole, ktoś mógł nakichać, coś wylać do sałatki, opluć i w ogóle jest to już takie suche i nieapetyczne), wydawane jest tylko jedzenie z kuchni, które zostało.
No i ta ciotka się tym oburzyła, że jak to?! Nie obchodzi ją to, że nikt z nas tego by nie zjadł, tylko czemu nam nie wydadzą!
No i najlepiej zrezygnować z ciast, bo to za dużo i za drogo.....
A garnitur TŻ ma kupić sobie za 300 zł, bo gdzieś w jakimś sklepie widziała na przecenie.
A niech sobie w wsadza te uwagi! G.wno to kogo obchodzi!
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora