Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-08-19, 21:04   #15
Marzusia
Raczkowanie
 
Avatar Marzusia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 414
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu- firma KRYOLAN

Podkład na zdjęciu różni się od paletki, którą ma nenah. Miałam z nim styczność i jest średniej jakości. Ma, jak by to nazwać - gumawatą konsystencję.
Natomiast kamuflaże to świtna rzecz, oczywiście przy umiejętnym stosowaniu. Seria ta profesjonalna to Dermacolor i jest doskonała dla osób z poważnymi problemami, np. bielactwo.
Co do sprzedaży Kryolan w Polsce to wiem że po pierwsze prowadzi ją Impre-Art z Poznania, ul. Nowowiejskiego oraz Makryon z Warszawy, ul. Piękna.
Co do kryolana to fima zajmująca się profesjonalnymi kosmetykami do charakteryzacji, wizażu i kauflażu. Bardzo szeroka gama, a kosmetyki do makijażu to naprawdę niewielki tylko procent. Firma ma w ofercie np. sztuczną krew, czy wosk do robienia sztucznyc ran. Ale to już zupełnie inna bajka....
W moim kuferku znajdują się kotórówki, jak dla mnie bardzo wysokiej jakości i czarnej nie zamienię chyba na żadną inną. A uyżywam jej d ponad roku codziennie i nie zużyłam jeszcze nawet połowy. Z innych rzeczy świetne są sparkle czyli sypkie cienie.
Marzusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując