Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-23, 11:39   #3903
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez MalinowaMamba Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci za ten wyczerpujący post. Trochę sie krępuje tej depilacji z samego faktu 'gołej Bożeny' [emoji23] Na stronie jest informacja że depilacja szpary pośladkowej jest wykonywana gratis. Pytanie do dziewczyn, które już coś takiego mają za sobą. W jaki sposób to wygląda, trzeba się jakoś wypiąć przed panią Kosmetolog? [emoji28]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Po pierwszym strzale na głębokim bikini będziesz już tylko myślała o bólu. Wsyd odejdzie jak ręką odjął
Daj spokój, zabieg wykonuje kobieta, która podejrzewam, widziała już wszystko milion razy. Wejdziesz, wyjdziesz, wrócisz za 2 miesiące. Nie ma się czym stresować.
Z pozycją do depilacji jest różnie, na ogół leżałam na brzuchu ale ostatnio nowa kosmetyczka mnie zaskoczyła i kazała się położyć na boku

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Kladziesz sie na brzuchu i tyle. Ja pomagalam rozhylic moje obszerne poslady i mowilam jej jak cos pominela, niechetnie to robia

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

Minely 4 tyg. Jak bylo tak jest. Siedza glownie mocniejsze i ciemniejsze wloski. Mam roznokolorowe, wiec moze dlatego byla taka moc dziwna? Nie wiem. Bede sie peelingowac i modlic, tyle

Modlitwa tu już niczego nie zmieni. Tym bardziej dziwi mnie, że te mocniejsze włosy zostały. Może pójdź następnym razem na inny model lasera?
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując