Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-11, 01:21   #3489
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
też sie zastanawiam ale odkładam na kolejne szaleństwa MAC-owe , zbliżają się też targi kosmetyczne w Łodzi i trzeba coś miec w portfelu
Jednak mnie coś kusi zestaw z tuszem Fatale
Mnie tez kusi fatale na zapas bo to naprwde niezły tusz

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
A propos MACa, widziałyście, że nie ma nic MACa na tru? Nawet zakładkę zlikwidowali...
a jeszcze pare dni temu był

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
dobrze, że piszecie o tym hydra zen lancome, bo to miał być mój następny krem pod oczy. teraz mam sinskin Erisowej z wymianki i męczę go strasznie , bo nie ma porównania z bio-performance shiseido. aha, gdyby ktoś myślał przypadkiem o LP, to krem smart został wycofany właśnie ze sprzedaży, bo uczulał.
Czy macie może jaikieś inne typy kremów na pierwsze zmarszczki pod oczy? 28 l.
Zen pod oczy rzeczywiści kiepski, ale Zen na noc moim zdaniem świetny nie żebym kusił, warto przetestować chociaz próbke

Cytat:
Napisane przez Etolie Pokaż wiadomość
Zbiorczo dziękuję dziewczęta

Layla79 jeśli zdecydujesz sie na MACa, to radze zadzwonic wcześniej do slepu - ja byłam 2 razy i dwa razy nie udało mi się nawet przetestować. Może w Warszwie mają lepiej zaopatrzony sklep - panie z Krakowa mówią że jest na bazę "szał" i ciężko ja upolować
W warszawie też bazy z filtrem nie ma

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Tak, lepiej sprawdzić niż kupować w ciemno na chybił - trafił.
Przepaść między 01 a 02 jest ogromna.
Zawsze możesz kupic dwa i mieszac, na Tru za dwie sztuki zapłacisz mniej niż w perfumerii za jedna
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora