Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moja metamorfoza!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-29, 23:49   #2
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Moja metamorfoza!

a robilas cos z brwiami czy masz takie waskie naturalnie?
jesli na tych zdjeciach masz ta grzywke co sama robilas to nie jest taka zla - wedlug mnie wygladasz ladnie i masz ladny ksztalt twarzy.
z ubiorem i makijazem ciezko Ci doradzic bo wyglada na to ze masz pomysly na siebie jesli Ci odpowiada taki styl to nie zmieniaj za wiele. z makijazu to moze sprobuj jak czarna kredka malujesz gorna powieke wywinac przy kaciku kreske troche - cos takiego jak kocie oko tylko bardziej w gore i wytuszowac specjalnie mocno rzesy w kaciku i podkrecic - to by Ci wysubtelnilo (?) twarz, takiej dziewczecosci nadalo, a nadal bys miala czarne oko i duzo makijaz.
no i usta bys mogla barziej podkreslac - na tej fotce gdzie je widac sa troche popekane jakby i suche.. trnsparentny albo jasny blyszczyk powinnas miec zawsze w kieszeni :P bo suche usta maja baaardzo wysoka pozycje w negatywnym odbiorze naszej osoby a poza tym brzydko wygladaja.

jak nudza Ci sie fryzury ktore robisz do tej pory moze sprobuj czegos w stylu rockabilly, wysokiego kitka z ta grzywka, z dlugimi wlosami ladnie to wyglada.. abo jakies zawijasy i bandane zawiazana nad tym? co Ty na to? jak jestes zainteresowana to moge poszukac tutoriali
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując