Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-13, 16:22   #115
cindy1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Rozjasnione wlosy :/

mam naturalne ciemno brązowe włosy.Dotychczas rozjaśniałam u dośćdrogiego fryzjera i raz chciałam zoszczędzić i poszłam zrobić odrost do nieznanej fryzjerki.Efekt był taki że spaliła mi włosy.Byłam załamana bo zostały mi na głowie dwa pióra.I tak przez dwa miesiące regenerowałam je najróżniejszymi maseczkami i farbowalam szamponetka na rudy.Jednak chciałam mieć blond.Znalazłam w internecie produkty do rozjaśniania na bazie rumianku i lawendy które nie niszcza włosów.Narazie produkt ten jest wogóle nie znany nazywa sie Mild Blond Selective Proffesional i praktycznie nie jest dostępny u żadnego fryzjera.Zamówiłam więc z hurtowni fryzjerskiej http://www.hairs.pl/category/selective-professional- i poprosiłam znajmą fryzjerkę żeby mi to połozyła na włosy.Farba jest rewelacyjna bez amoniaku ładnie pachnie skóra głowy przy rozjasnianiu prawie nie szczypie no i co najważniejsze nie niszczy wlosów i jest naprawde delikatna nawet dla bardzo zniszczonych włosów.Kolor jest śliczny taki złoty blond.Sczerze polecam
cindy1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując