Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-08, 09:23   #95
Karina21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 55
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez fashionably Pokaż wiadomość
Witajcie
Mam waażne pytanie.. Od dłuższego czasu zmagam się na twarzy z krostkami, na szczęście nie mam stanu zapalnego, a małe krostki, wągry i co najgorsze coraz więcej grudek pod skórą, mimo tego, że leczyłam się u dermatologa.. Czy myślicie że peeling migdałowy 40% Natinuel (bo nad jego kupnem się zastanawiam) coś pomoże w moim wypadku, czy szukać innego rozwiązania? Bardzo Was proszę o opinie
Ja jestem po kilku peelingach tych z zestawu Natinuel i dopiero teraz lekko mi się skóra łuszczy, w sensie tam gdzie nakładałam mam sporo odstających skórek. Ale widzę poprawę, więc się cieszę. Mi chodziło o oczyszczenie porów, nie mam co prawda blizn po trądziku itd., ale baaardzo rozszerzone pory w okolicy nosa. Na razie efekt zadowalający, ale myślę że jak ktoś ma większe problemy z cerą niż ja, to cudów po tym zestawie nie ma co oczekiwać. Mimo wszystko polecam, rozjaśnia i wygładza na pewno.
Karina21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując