Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * trzęsące się uda!! co zrobić?!!!*
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-21, 20:10   #15
Michalina83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 690
Dot.: * trzęsące się uda!! co zrobić?!!!*

Cytat:
Napisane przez czarna magda Pokaż wiadomość
I tak jem ciemne pieczywo.
Unikam smażone itd.
Wiem,że muszę wyeliminować makarony,ziemniaki-nie jem tego dużo ale jem.

Tyle białka?? 1,5kg??:P

Ser biały, jogurty ??

Nie jem na wieczór.
Wróciłam z siłowni zjadłam parę truskawek+jogurt naturalny+musli


Przyszłam z siłowni zjadłam parę truskawek+jogurt naturalny+musli.

Zjem jeszcze grejpfruta
nie 1,5kg tylko 1,5 g na kg masy ciała. Na masie nawet więcej. Wiem sama po sobie że ciężko jest codziennie wyrobić taką normę, bez odżywek, ale da radę.

najlepiej napisz przykładowy jadłospis bo najlepiej się wyłapuje błędy, niż tak pisze o wszystkim.

Z brakiem kolacji to kolejny mit który trzeba obalić. Brak kolacji powoduje że twój organizm długo nie dostaje pożywki i w efekcie może odkładać to co dostanie. Kolacja powinna być i dostarczyć ci białko na całą noc, natomiast zbędne są w niej węglowodany, bo na noc nie potrzebna ci energia więc nie masz jak ich spożytkować. Węglowodany powinno się ograniczyć przynajmniej 4 godz przed snem a białka to można nawet do pół godziny przed snem dostarczyć.

Ziemniaki i makaron raz na jakiś czas nie są takie złe. W sumie nie są zbyt kaloryczne ale mają wysoki indeks glikemiczny.

edycja:
a i jeśli te truskawki i grejpfrut chcesz zjeść teraz czyli na noc to też lepiej ograniczyć. Owoce zawierają fruktozę- cukier prosty czyli nie są dobrym posiłkiem na noc, zwłaszcza przy redukcji. Można je jeść w ciągu dnia, oczywiście też bez przesady.

Edytowane przez Michalina83
Czas edycji: 2012-06-21 o 20:14
Michalina83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując