Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-13, 18:04   #984
ania10zg
Rozeznanie
 
Avatar ania10zg
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 774
Dot.: Odpowiedni podkład a praca

Cytat:
Napisane przez melancholia 28 Pokaż wiadomość
A mogłybyście polecić jakiś dobry korektor?

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------



Tak, utrwalam makijaż pudrem,nie daloby rady bez, ponieważ strefa T dość mocno się błyszczy.
Oczywiście wiem, że nie ma podkładu idealnego, a podałam podkłady dla przykładu, które stosuje , żebyście poleciły mi coś pośrodku- podkład nie za lekki i nie za ciężki? Nie mam za bardzo z tym doświadczenia... Muszę uważać z doborem podkładu, tak samo jak kremów, gdyż łatwo bardzo jest moją cerę "zapchać". Gdu używam lekkich kremów i podkładów uwidaczniają się skórki, gdy za ciężkich- wychodzą podskórne gule i nasila się świecenie. Taka specyfika skóry mieszanej....

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------




To pewnie nie byłby zły pomysł czytałam,że są to świetne kosmetyki muszę się zmobilizować i poszperać w necie. Dziękuję za podpowiedź.
Ja polecam Bourjois 123 (przy Revlon 180 mam nr 52 na zime, 53 lato). Teraz uzywam Flower Perfection, ale on tworzy bardziej taka szpachle i po ok. 6h juz strefa T wyglada nie zaciekawie, nierownomiernie schodzi. 123 wyglada lepiej.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ania10zg jest offline Zgłoś do moderatora