Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Paznokciowy wątek techniczny o Aliexpress
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-10, 18:43   #366
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 948
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cytat:
Napisane przez AnnaTK Pokaż wiadomość
Chciałam pominąć włączanie przyciskiem : ręka do lampy i patrzę na zegarek (zwykły, posiadający trzecią wskazówkę odmierzającą sekundy) i po 10 sekundach wyciągam łapkę bo tyle czasu chciałabym utwardzać kolor.

Przeglądając ofertę Saviland zobaczyłam serię Metalic a w niej ... Reinforce gel - ciekawe czy jakościowo będzie taki sam jak z Elite 99 bo tu może by była szybsza dostawa http://pl.aliexpress.com/store/produ...499179723.html
Ania, nie wygłupiaj się z tym zegarkiem. Liczysz do pięciu (najpierw ustaw sobie na 5 sek i zobacz ile świeci i jak masz liczyć, jesli masz wątpliwości), mozesz chwilę dłużej potrzymać dla pewności i już. Jesli masz mierzyć, to lepiej wciskać guzik.

Ja zamówiłam reinforce z Saviland. Poniżej opiszę sytuację.

Cytat:
Napisane przez uak Pokaż wiadomość
Powiem Wam dziewczyny, ze mam problem ze sprzedawca Ocean Pearl. Zamowilam u niego mostek, przyszedl zupelnie inny, ma tylko timer na 1 min nie jak napisane w ogłoszeniu 30 s i 1 min. Pala sie tylko 2 led zamiast 3. Założyłam spór, mając pewność ze jak przyszedl sprzet niedziałający odpowiednio to majfrend nie bedzie nawet chcial dyskutowac i zwroci pieniadze. Jednak sie pomylilam- spor odrzucony, w ogole sie nie ustosunkowal do tego ze 1 zarowka nie dziala, napisal tylko ze to nowy styl jego lampki, lepszej jakosci (?) i poprosil zebym anulowala spor i wystawila 5 gwiazdek ( tu juz mnie zatkało). Oczywiście prowadze dyskusje, opisalam dokładniej problem zeby wyslac potem do Alibaby, bo pewnie teraz przy ponowieniu tez odmowi. Takze dziewczyny sprawdzcie dokladnie zamówienia od tego sprzedawcy, szczególnie ze chyba mi sie przewinęło jak czytałam, że również zamawiałyscie lampy
Kurczę, ja takie miałam wątpliwości co do tego sprzedawcy po przeczytaniu warunków gwarancji. Na moje pytanie odnośnie płatności za ewentualny zwrot lampy zepsutej w końcu odpisał, ze się dogadamy.

Ale jestem pewna, że Ali Ci zwróci.

A ja mam mega wk..ę na elite. Założyłam wlasnie spór o reinforce, bo debile wpisali tracking na Ukrainę (pewnie wcale nie wyszła ta przesyłka wtedy do mnie). 2 tygodnie temu pisałam, że nie chcę zakładać sporu, żeby mi wysłali towar i podali nowy nr trackingowy. Oczywiście zero odzewu, odpowiedzieli mi tylko na założony spór o biały lakier, w ostatniej chwili zresztą. Podali mi nowy nr sprzed kilku dni, czyli albo dopiero wtedy wysłali (ok. miesiąca po upływie terminu wysłania), albo w ogóle nie ogarniają się z tymi numerami. Wydaje mi się, że to pierwsze i to by wyjaśniało zagadkowo długi czas dostawy od tego sprzedawcy.

Moją wiadomość olali, trudno. Ja nie będę się prosić. Załączyłam scan trackingu przesyłki i mojego maila do sprzedawcy sprzed dwóch tygodni. A niech mi tylko spróbują pisać prośby o anulowanie sporu i wciskać te ich idiotyczne wymówki.

W międzyczasie zamówiłam reinforce od Saviland, mam nadzieję, że szybko dojdzie. Chyba są podobne.
chickencrazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując