Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-23, 18:49   #24
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Ja tylko nie rozumiem (i to mnie zawsze też dziwiło w wypowiedziach tzw. biochemiczek), skąd wiadomo że np. w kremie mającym 20 czy 30 składników zapycha mnie ten i ten składnik.
Nawet składniki potencjalnie zapychające działają różnie na różne cery. Gdyby zapychały wszystkich, to pewnie nie były by stosowane w kosmetykach tak masowo.

To tylko taka moja dygresja. Nigdy nie pytam czy krem może zapchać czy nie, tylko staram się o tym sama przekonać, bo naprawdę nikt nie odpowie mi na takie pytanie na 100% zgodnie z prawdą, bo nikt nie może wiedzieć jak akurat moja cera zareaguje. I potem ciągle się czyta wypowiedzi "a to tego kremu nie kupię, skoro piszecie że ma w składzie zapychacze".

To mnie szczerze mówiąc najbardziej wkurza na forum biochemii.
Ja mam podobne wrażenia, poza tym nie wiem czy to też nie jest tak, że składniki zmieniają się jednak trochę po połączeniu ich z innymi składnikami. Przecież jest prawdopodobne i to nawet bardzo, że tworzą się wtedy zupełnie nowe produkty końcowe. Każda zmiana składników to zmiana formuły, odczynu i jej oddziaływania na skórę.
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując