Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ...Szare bure obydwa....
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-19, 18:41   #23
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: ...Szare bure obydwa....

Do wszystkich kobitek!
Obiecuje poprawe, zaczne od solarium, zeby wyrownac opalenizne,bo bedzie wtedy latwiej z podkladem itp.Dziekuje za rady.Czasami juz tu swira dostaje z tym brakiem slonca a nie chce na sile robic z siebie murzyna, bo po co?!Niestety moaj skora jest w fatalnym stanie i chyba rzeczywiscie lepiej ja podpiec chocby w solarium niz mam taka biala jak sciana po ulicy chodzic i straszyc, nie?! no moze poczekam do Halloween , wtedy postrasze ale poki co opalic sie cza:-D

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwia532 Pokaż wiadomość
a Pani z Irlandii Pln?????????ja z Poludniowej-ale pogodowo to samo-jak sie rozpada to na amen

mysle ze oko masz za jasne-cien wyciaglabym wyzej czy cos bo tam sama biel widze
nie wiem czy roz odpowiedni kolorkiem taki jakis mocny-masz jakis inny????i pomazasz sie dla mnie???
ladne usteczka
Sylwiku kochany pomaziam sie moze jutro?! aj promys;-) cien byl bezowy ale wyszedl jakis bialy.znowu nie poradzilam sobie z aparatem...roz dalam ciemny , bo wszystkie inne aparat paskudnik zzera.Pokombinuje cos jutro.

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

Cytat:
Napisane przez wścibiuszka Pokaż wiadomość
Koncpecja makijazu mi się podoba jednak cera wygląda na zmęczona a na oczkach za dużo tego rozjaśnienia- być może to wina zdjęć.
Olivia7
wscibiuszka
Dzindzej
Ishikawa

Dziewczynki dzieki za zmobilizowanie mnie do poszukiwan podkladu idealnegoDzis czailam sie na ten Revlon Colorstay ale mnie tak babka z rownowagi wyprowadzila, bo zaczela mi jakies pomadki wciskac....o zgrozo!wyszlam i mialam ochote trzasnac drzwiami...ale byly wahadlowe

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

Cytat:
Napisane przez MartaKW Pokaż wiadomość
Pięknie wyglądasz,oczy cudne,ja osobiście preferowałabym bronzer na policzki,żeby ocieplić twarz,ale wszystko rzecz gustu!Ogólnie,jak zwykle pięknie.
MartaKW Dziekuje pieknie

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

Tyris, moja droga to makijaz slubny ale nie dla panny mlodej, tzn ja swiadkowa bede i tak kombinuje jak sie umalowac. Podklad bede juz roscierac dokladnie, przy lini wlosow zwlaszcza
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując