Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-03, 02:42   #4447
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Ale naklepałyście dzisiaj stron

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
A ja muszę się Wam pożalić, że chciałam pozbyć się na all Armaniego Manię i usunięto mi aukcję Mania pochodzi z truskawy. Czy truskawa sprzedaje podróby W odpowiedzi na mój e-mail o co chodzi otrzymałam info cyt: Z dostępnych mi danych jednoznacznie wynika, iż oferowany przez Panią przedmiot nie jest oryginalny"
Ewentualnie mogę przysłać skan dowodu zakupu. A co to za dowód oryginalności paragon ? Przecież nawet z kosza można go wydostać i co ? będzie świadczył, że np. podróbka to oryginał

Odpisałam, że chcę poznać te jednoznaczne dowody Ale rozbiło mnie to
Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
nie przejmuj się - tak łatwo konta nie zamykają - ja kiedyś sprzedawałam w branzy w której donosy były non stop o kazdą pierdołę - wystawiałam ponownie i nigdy nic się nie stało;
all to jest trudny rynek w sumie - złośliwców wielu;
miałam nawet takie sytuacji gdy ktoś kupił a 5 minut!!!!! później pisał negatywa - nieźle sie namęczyłam żeby tego negatywa mi zlikwidowali ale wywalczyłam
także sie nie stresuj
prawda jest po twojej stronie
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no z pracownikami allegro to sie nie da dogadac nie wiem wlasciwie po co sie zaglada te spory itd jak oni i tak nic nie robia


wedlug mnie to nie jest dokladnie tak to, ze cos jest w purchawach nie znaczy, ze jest stare to tylko u nas sie tak utarlo, ze purchawa to staroc, ale ostatnio duzo zamawialam z purchaw i byly to swiezaki z 2008 i 2009. Nie mowie o cieniach, ktore byly produkowane np do 2004 i pozniej zmienili im opakowanie, a sa na tru, ale np o czyms co jest produkowane np od 2004 do teraz w takim samym opakowaniu i przeciez my nie mamy wplywu na to z jaka data nam wysla


ale jakbys wyciagnela to mogloby byc ciekawie
Mariola współczuję sytuacji z allegro, kiedyś kolega miał podobną i wiem jaki niesmak po tym zostaje
Tyle że jego akurat na 100% podkablowała konkurencja, że sprzedawane produkty nie mają jakiegoś tam numerku podanego przez producenta a wszyscy dookoła na swoich aukcjach też nie mieli numeru ale do pracowników allegro to nie przemówiło. Jego aukcję usuneli z powodu braku numerka a aukcji innych sprzedawców ktore też nie miały numeru nie usunęli A korespondencja z nimi to jak grochem o ściane, Ty im logiczne argumenty a oni swoje głupkowate szablonowe formułki z których nic nie wnika

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Ilios wiesz ja pewnie też bym tak zrobiła, bym oddała ten drugi puder. A dzisiaj się widziałam z nią i testowałam ten pokruszony, który jest za ciemny dla mnie, baaa nawet na nią jest za ciemny (wybrała sobie taki) a ona, że w sumie to ten nowy może sprzeda na allegro jako nówka sztuka a ten pokruszony bedzie sobie używała bo w sumie co jej to przeszkadza, że zniszczony.. GŁupio mi się zrobiło bo ja sie tu za przeproszeniem spuszczam, zawracam Wam głowe na forum, żeby mi ktoś pomógł napisać tego maila a takie tego efekty. Że w sumie trace swój czas a nie musiałam.
Jedyna korzyść z tego jej zamówienia, to, że załapałam się na 5% zniżki.
Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
tak to już jest z ludźmi, dlatego ja tylko zamawiam mamie, babci i teściowej jak proszą, a tak to odsyłam do ... diabła najlepiej
Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Już mi ta moja koleżanka mówiła, że chciałaby teraz "podkład Chanela" i "błyszczyk Diora"
(po co ją wogóle wprowadzałam do tego truskawkowego świata) hihi
Chyba wymyśle coś o zablokowanej karcie, żeby nie kupować
A progi zniżkowe prędzej czy później sama sobie wyrobie
Niech założy sobie konto, kartę wyrobi, paypala - to sie odechce 'błyszczyków od diora" sa sa sa
Chwilowo jestem zła na nią...
Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Bo ja taka głupia dobra dusza jestem
Jak dostała ten pokruszony puder to faktycznie mi było głupio i chciałam złozyc tą reklamacje, ale nie spodziewałam się, że ona teraz będzie jeszcze na tym moim zamówieniu chciała sobie zarobić
Novotna nie zamawiaj już dla tej koleżanki, skoro z niej taka cwaniara to niech sobie sama radzi
Już nie raz się tutaj Dziewczyny przekonały że dobrymi chęciami (czyt. pomaganiem koleżankom) jest piekło wybrukowane

Cytat:
Napisane przez Anjouka Pokaż wiadomość

A prawka nie zdalam! stres mnie zzarl i nie zwrocilam uwagi na znak..bylam taka w szoku, ze wyjechalam z placyku, ze nawet nei wiem kiedy mignal mi ten znak((
nastepny termin 4 luty...gdzie ja za te 2 miechy polowe zapomne i wyjde z wprawy( masakra..no i 20 lutego konczy mi sie waznosc testow! super(
Anjouka nie martw się
Według mnie spokój na drodze to podstawa, póki jedziesz z instruktorem to wiesz że masz obok siebie kogoś kto zawsze Ci pomoże (co dwie głowy to nie jedna ) , dlatego musisz na egzaminie udowodnić że dasz sobie rade na drodze także gdy nie będzie nikogo obok Ciebie.
Jezeli możesz to poproś kogoś z rodziny lub znajomych żeby pojeździl z toba trochę autem po parkingach lub jakiś nieuczęszczanych drogach bo jak mówią trening czyni mistrza

Naczytalam się wątku Guerlain'owego i idę kliknąc nacre na zapas. Zrobię sobie prezent na Mikołaja
a co se będę żałować

Edytowane przez dennyrose
Czas edycji: 2009-12-03 o 20:48
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora