Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Lure Beauty
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-08, 10:23   #175
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Właśnie dotarło do mnie LB. To jakaś choroba, mam wrażenie, że ta paczka odmieni moje życie

Krótko.
Na razie mogłam tylko ocenić wizualnie i węchowo
Obwąchałam wszystkie Shea Butter. Nie wiem jak na skórze, bo tego co nie było moje nie tykałam, tylko sobie niuchałam
Zapachy mają cudowne, chciałabym żeby się fajnie utrzymywały na skórze. Dwa z zamówionych przez dziewczyny mi nie podeszły (Butt Naked, daje kokosem, a tego nie lubię i Butterfly Hugs, nie wiem dlaczego, może to mój mechanizm obronny )
Natomiast First Kiss, Lick Me All Over i Spiritual Aweking niesamowite Na pewno kupię sobie próbki. One są chyba do stosowania na twarz (?) ale jestem ciekawa jak będą się sprawować na ciele. Dla siebie zamówiłam Exotic Butters Body Cream o zapachu Be Delicious. Podobieństwo jest duże, ale wiadomo... posmarowałam już sobie nogę i momentalnie się wchłonął, więc albo jest dla mnie za lekki albo ja mam tak suchą skórę. Do przetestowania:
- Multi Fruit;
- Bamboo Scrub;
- Pineapple Enzyme Facial Scrub;
- Glycolic Mud Cleanser;
- Acne Active Cleansing Gel.
Na pewno będę jeszcze zamawiać, bo jestem zdania, że jak na takie opakowania to ceny są niskie, a produkty bardzo ciekawe.

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Aha jeszcze pytanie, czy jest gdzieś info ile procent kwasów mają te żele do mycia twarzy?

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Ale Multi Fruit capi piEwnicą
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując