Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-15, 20:43   #3655
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Zrobię małego offtopa, ale jak się u Was objawiała skaza białkowa/nietolerancja laktozy czy co to tam jest?
Bo od jakiegoś miesiąca bez przerwy mi niedobrze, wymiotuję (nie, to nie ciąża, chyba, że z powietrza) i wzmaga się to po kawie, do której leję sporo mleka. W ogóle mleko to podstawa mojego żywienia.

Hmm, ja mam skazę białkową od urodzenia - gdybyś ją miała, wiedziałabyś o tym od początku. To choroba zapisana w naszych genach i nie można jej nabyć, skutki widoczne są od początku
Ja przez dłuuuugie lata walczyłam z krostkami, potwornymi ranami, wysuszeniem/pękaniem skóry, łuszczeniem, swędzeniem, etc - wszystko to było powodowane mlekiem, które jest w wielu produktach. Do tego dochodzą bóle brzucha, głowy, mdłości - u mnie pojawiają się wtedy, kiedy zjem za dużo produktów zawierających mleko. Nigdy praktycznie nie piłam samego mleka - odczuwam niemal fizyczny ból na sam jego zapach, ono też ma na mnie najgorszy wpływ, najbardziej po nim cierpię. Przetwory mleczne jem okazjonalnie i w małych ilościach. No i stałe wizyty u dermatologa + różnorakie specyfiki z apteki - i jakoś żyję Poza tym, mam jeszcze kilka alergii, więc muszę na siebie uważać

Co do dziewcząt przesadzających z solarium - myślę, że powoli zacznie się to zmieniać Już wśród młodszego pokolenia widać zamiłowanie do bladości - szkoda, że powodowane miłością do "Zmierzchu" i wampirrrrów
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam

Edytowane przez Ingeborg
Czas edycji: 2010-04-15 o 20:46
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora