Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - •´°.¸¸.°ღ°.` ღ[D]zienny°.¸¸.°ღ°.` ღ
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-09, 00:08   #9
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: •´°.¸¸.°ღ°.` ღ[D]zienny°.¸¸.°ღ°.` ღ

Cytat:
Napisane przez kasica6662 Pokaż wiadomość
Sam makijaż taki zwykły, dużo tutaj podobnych można zobaczyć. Ale ćwicz dalej i skoś nas czymś wyjątkowym z szalonymi kolorami
zwyklaki też są potrzebne, zresztą dziewczyna napisała, że dopiero się uczy więc lepiej jak maluje się delikatniej, bo wtedy mniej błędów się popełnia będąc początkującą na eksperymenty jeszcze będzie czas

do autorki, jesteś strasznie butna, taka ładna dziewczyna, a taki język
Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
taa nie są sklejone rzęsy i nie wiem czemu ocena rzęs i sie tego uczepiliście
czepiłyśmy się rzęs bo to przecież tutaj główny element makijażu, bo oni oko, ani usta, ani policzki nie są mocno podkreślone!
Cytat:
i nie mam dużo wartstw tylko zawsze nakładam odpowiednio z umiarem to raz a tusz mam świetny zmieniałam tysiące i każdy sklejał rzęsy odpada z tym .
nie wiekm ile masz warstw, ale moim zdaniem jest stanowczo za dużo tuszu, rzęsy są posklejane i bardzo grube na końcach, nie prezentuje się to dobrze
Cytat:
A tak pisaliście że niby zwykły makijaż rozumiem ze was imponuje wstawianie jakiś ran.. czy takich dupereli
tak, imponuje mi makijaż jako sztuka i rozpatruję go w innych kategoriach niż dzienny/wieczorowy. Zresztą są osoby które świetnie się czują w mocnym makijażu na dzień i nie można tego negować o ile makijaż wykonany jest staranie i pasuje do danej osoby
Cytat:
ale bez przesady Dzienne makijaże powinny być najczęściej pokazywane i tutaj jest ich właśnie dużo wiec już nie wymyślaj jak nie masz co napisać
tutaj pokazywane są takie makijaże jakie chcą pokazywac ich autorki, a każdy ma prawo w kulturalny sposób się wypowiedzieć na ten temat, nawet jeśli mu się coś nie podoba. Krytyka też jest przecież potrzebna, byle konstruktywna, byle coś wnosiła.
Cytat:
ale dzięki za uwagi Pozdro więcej nic nie wstawie by zaprezentować się jak tak mi milo napisaliście to podziękuję może że tutaj pojawiłam sie 1 raz to muszę być tak potraktowana ale Okej
Ciao
nie zauważyłam, żeby ktoś był wobec Ciebie szczególnie niemiły i złośliwy, to raczej dla Twojego dobra i pół-żartem, bo przecież nie żeby zrobić Ci przykrość

jeśli zechcesz jeszcze coś wstawić, to najpierw zastanów się czego oczekujesz po tym forum, spróbuj z większą pokorą patrzeć na siebie, bo przecież wszyscy popełniamy błędy, czasem nie widzimy ich dopóki ktoś ich nam nie wytknie naucz się korzystać z rad, nie traktowac ich jak atak, a na pewno na tym skorzystasz
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując