Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-10, 14:20   #3931
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
moja koleżanka miała kiedys tak zrobiony żel na formie, że jej przy koncach miała grubszy, a na serdecznym coś wtopiła jej kobitka to miała 2x grubszy niz reszte z bliska to mega nienaturalnie wyglądało
na tipsie chyba najciensze wychodzą? ktos mi tak mowił..

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------



dzieki
czyli mowisz, ze materiał taki porzadny, na jesien bedzie ok? wstaw jeszcze raz fotki w niej, jak mozesz
i na tipsie i na formie wyjda cienkie- tak samo.
zalezy jeszcze jaki to tips i jak robi na formie i co...
dla mnie jak tipsy to tylko tunelowe i szklane, tylko wtedy wygladaja jak naturalny paznokiec wg grubosci czy budowy.
na formie wychodza wezsze i przez to naturalniejsze, ale podejrzewam ze twojej kolezance zrobila za gruby szkielet i jak zaczela jeszcze zdobic to bula wyszla. szkielet powinien miec grubosc naturalnego paznokcia a wiec podobna jak tips- mniej niz 1 mm...
grubosc zawsze tez zalezy co wtopimy- najcieniej wyjdzie french kolor lub brokaty,naklejki, grubsze beda hologramy i fimo novelove... ja zwykle odradzam wtapianie czegos grubego na koncowce- bo potem tego nie da sie ladnie scienic wypilowujac ksztalt bo by sie ozdobe wypilowalo...
jak wtapiac grubsze ozdoby to w pierwsza warstwe i na ciele, bo tam i tak sie buduje to sie ukryje, albo robic z tego 3d zeby wystawalo...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora