Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-27, 13:02   #313
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość

a ten anti-age to krem czy serum? jakos slepa jestem... ale co by to nie bylo, koniecznie zrecenzuj za jakis czas, bo tez mnie kusi... juz smarowidlo do ciala z tej serii sie fajowo spisuje, wiec jak tu sie oprzec...
Cloche anti-age to krem na dzień , jeszcze nie testowałam - niestety wymiotło smarowidła do ciała z tej serii.

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
przy alverde to zawsze wymiękam, to taka moja niespełniona miłość, bo problem z dostępem i mam wieczny niedosyt, a cokolwiek bym nie miała, to zawsze mi pasowało. Powiedz, jaki jest tusz do rzęs? Nie osypuje się, nie robi pandy? Wydłuża, czy pobrubia? Jaka szczoteczka?
Sicilia Tusz nie skleja rzęs , nie kruszy się i nie rozmazuje - trzyma się ich aż za mocno mam problem by go zmyć olejkiem myjącym , który świetnie sobie radził z Max Faktor . Nie podrażnia oczu . Nie widzę za bardzo efektu pogrubiania czy przedłużania . Dokładam zdjęcie szczoteczek.

Cytat:
Napisane przez Maks_K Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Kobiety. Nazywam się Maks. (..) Nie tylko mężczyzn jest trudno przestawić, uwierzcie mi.
Witaj Makas O przestawianiu koleżanek coś wiemy , wiele z nich patrzy na nas jak na istoty z innej planety

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Co do cassi, jestem na tak Ładnie ożywiła mi kolor, włosów jest jakby więcej. Fakt, że są odrobinę przesuszone ( w końcu to zioła) ale według mnie efekty to rekompensują. Po za tym zmywałam cassię samą wodą, bez szamponu i odżywek.
Położyłam na włosy 7 gram rozmieszane z wodą o temperaturze 40 stopni. Trzymałam na włosach około 6 godzin. Chciałam zrobić porównanie przed i po ale światło jest beznadziejne i nie widać różnicy. Zresztą na żywo zupełnie inaczej to wygląda. Wrzucę zdjęcia do albumu, jakby ktoś był jednak zainteresowany.
zai przecudne włoski błyszczą tak , ze mozna by się w nich przejrzeć . Czy do jasnych włosów też są takie cudeńka ?

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość


A teraz ostatnio nabyte drobiazgi, za których brak pokazania dostałam ochrzan
1. Balsam morelowy - postanowiłam, że nie otworzę, zanim nie skończe obecnego kremu pod oczy..... ale nie ręczę za siebie podobno cudnie pachnie!
2. Mini wersja szamponu phenome z wymianki
3. Chusteczki dezodoryzujące crystall - jeszcze nie uzywałam, kupiłam na razie 2 na próbę i czekam na odpowiedni moment do wypróbowania
4. Maseczka alterry - kupiłam i boję sie uzyć, bo ta z orchideą mocno mnie podrazniła.
anula fajne zakupy kusisz balsamem morelowym

Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
Witajcie ja nowa dla Was, ale Wy dla mnie nie. Podczytuje Was już od II. (dzięki Sicillia za zaproszenie lepiej późno niż wcale ). W tym momencie nie mogę wstawić fotek. Po dobrej strony mocy znajduję sie już kilka lat.
Teraz chce się wkupić informacją. W ross. jest promocja na nawilżane chusteczki oczyszczające Aloe Vera, do skóry suchej i wrazliwej. 25 szt. w opakowaniu. Rozświetlające i odświeżające oczyszczanie. Firma Alterra.
Rewelacyjne mięsiste, jedna chusteczka zmywa cały makijaż, minerały, tusz dobrze się trzymający itp. nie podrażnił skóry (jest po kwasach) faktycznie nawilża cena 2,80. Dzis jeszcze promocja obowiązywała, nie wiem jaka jest cena regularna.
Witaj auraria eee Ty dla mnie też nie jesteś nowa podobnie jak zai podczytywałam Twoje przepisy
O to może chusteczki poradzą sobie z tuszem Alverde musze sprobować .

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Witajcie
Cześć nieshya

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Mogę też
Hej zetuzetia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_6086.jpg (79,2 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_6089.jpg (50,4 KB, 20 załadowań)
__________________

Edytowane przez grazkako
Czas edycji: 2011-11-27 o 13:06
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora