Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-06, 07:15   #63
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Chciałam się cieszyć, że tak mało do nadrabiania a tu nowa część

Dzień dobry
Chcę spać
Siostrze się szykował wyjazd służbowy do Krakowa na cały weekend, więc stwierdzili ze szwagrem jakoś tydzień temu, że pojadą wszyscy, całą rodziną. Pechunio jednak, bo dzieciaki trochę chore i nie chcą ich taszczyć ze sobą, więc się umówiliśmy, że dziś u nich przenocuję, ogarnę rano dzieciaki i przyjadą po nich babcia z dziadkiem żeby zabrać je do siebie bo ja muszę iść do pracy. Tak było wygodnie, bo chcieli wyjechać ok 4:00 rano, więc żeby specjalnie w środku nocy nie zrywać nikogo to ja sobie u nich spałam...
Ja uwielbiam spać, no kocham wręcz. Leżę sobie a tu nagle, o... Uwaga... 5:40!!!!! Słyszę chrześnicę:
"Ciocia? Ciocia! Cioooociaaaaa???? Gdzie jestes? <pauza> Bo ja tutaj!"

Po kilku minutach widzę jak wpycha głowę w szparę między drzwiami a futryną i z uśmiechem od ucha do ucha woła:
"Śpis? Bo ja nie"

Musiałam wstać, ubrać ją, dać śniadanie i leki. Później wstał Piotrek ale już sam się ubrał. Musiałam mu tylko śniadanie zrobić i ubrać w kurtki bo babcia po nich przyjechała o 7:30.
Więcej się tak nie dam wrobić. A siostra z miną niewiniątka mi wmawiała, że oni spokojnie do 7:00 pośpią. Czuję się oszukana

---------- Dopisano o 08:15 ---------- Poprzedni post napisano o 08:10 ----------

Najpierw spam ze "starej" części

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Pokazuję moje króciaczki w wibosiu
Śliczne są moment jak odrosną

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;36925268]Dostałam 5 z francuskiego z kartkówki[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio dostałam 5+ z historii.. niemal 3 strony zapisałam na sprawdzianie
Prrrrr! Szalone!
Gratuluję, zdolniachy
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora