Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-20, 19:57   #701
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Amaterasu83 Pokaż wiadomość
Dziękuję

Zakochałam się w tych kwiatuszkach i musiałam je mieć. Jestem jak najbardziej zadowolona. Same kolorki są dość delikatne i bardzo błyszczące. No i poza wiosna na pewno będę ich używać w zimie, bo dają taki fajny chłodny efekt.
O tuszu moja opinia będzie bardzo subiektywna, bo ja po prostu uwielbiam Masterpiece. Konsystencja srebrnego tuszu jak i jego szczoteczka są dokładnie takie jak czarnego. Jak ktoś lubi, to ten również mu do gustu przypadnie.
Co nieco na zdjęciach

Dokładnie 9,20 funtów na strefie bezcłowej na Gatwicku
TUTAJmasz wszystkie kolorki, ale nie koniecznie muszą być dostępne w każdym sklepie. Mój to blacktrack, głęboka czerń bez żadnych drobinek. Udanych zakupów, a jak któryś złapiesz to pochwal się koniecznie!!!


Na powiece: od wewnątrz kolorek stalowy przechodzi w fiolet. Na dolnej powiece rzęsy pomalowane srebrnym Masterpiece.

taka kreska to moje marzenie. cwicze, cwicze i mam nadzieje, że wycwicze. jakim pedzelkiem (aplikatorem) ja malujesz?

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
dotarł do mnie wyczekiwany lancomowy bambus

Jest absolutnie tak cudowny jak opisywałyście

na razie przetestowany raz, ale z jakim rezultatem. Rzadko się zdarza że jakiś kosmetyk pasuje mi od początku i to aż tak bardzo

Jestem na TAK
ja czekam. Evitka kiedy składałaś zamówienie?
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora